Festyn w Ogrodzie Zoobotanicznym

fot. www.torun.pl / Małgorzata Litwin
Ogród Zoobotaniczny zaprasza w niedzielę 25 sierpnia 2019 r. na festyn rodzinny na zakończenie wakacji.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
928
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Impreza odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:30. O dobry humor zadbają klauni z grupy „Mirabilo Atrakcje na Imprezy”. Będą animacje dla dzieci, zabawy cyrkowe, malowanie twarzy oraz konkursy wiedzy o zwierzętach. Jednak najważniejszym wydarzeniem będzie możliwość zaproponowania imion dla urodzonych w tym roku w Ogrodzie zwierząt: takina miszmi oraz alpaki.

Uczestnicy będą też mogli odwiedzić stoisko edukacyjne Fundacji „Leśna Droga” i zaopatrzyć się w oryginalne upominki u lokalnych rękodzielników. Swoje wyroby oferować będą m. in. : Fundacja „Arkadia”, „Lawenda Pod Trójką” i „Rękodzieło Rubach”. Specjalne stoisko przygotuje również Uzdrowisko Ciechocinek S.A., gdzie będzie można napić się wody mineralnej i zakupić produkty na bazie ciechocińskiej soli. Fani "Gwiezdnych Wojen" będą mogli spotkać się z członkami „Rebel Legion Eagle Base” i „Polish Garrison 501st Legion” oraz zrobić z nimi pamiątkowe fotografie.

Na festyn obowiązuje bilet wstępu do Ogrodu Zoobotanicznego – normalny dla osoby dorosłej z maksymalnie 3 dzieci do lat 3 – 10 zł, ulgowy – 6 zł.

Uczestnictwo w festynie oznacza wyrażenie zgody na publikowanie fotografii uczestników w celach dokumentacji wydarzenia oraz promocji ogrodu.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
928
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-10-14 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-15 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-15 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-16 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany