28 wrzesień 2020

W listopadzie ukaże się biografia Ewy Wachowicz

fot. PAP
Biografia laureatki konkursów piękności - „Wszystkie korony Ewy Wachowicz. Miss i cała reszta” trafi na półki księgarni 25 listopada. Książka ukaże się w ważnym dla niej momencie. W roku, w którym skończy 50 lat.
REKLAMA

Ewa Wachowicz podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie bardzo ważną dla siebie nowiną: „Już wkrótce pojawi się w księgarniach bardzo wyjątkowa dla mnie książka. Moja pierwsza biografia! Decyzja o jej powstaniu nie była łatwa. Jest w niej wiele faktów z mojego życia, o których nigdy wcześniej nie mówiłam. Postanowiłam jednak dać Wam coś od siebie. W głębi serca, nieśmiało liczę, że historia mojego życia Was poruszy. Może okaże się, że mamy ze sobą wiele wspólnego?”.

Jakie smaczki znajdziemy w książce? Wydawnictwo Znak, które stoi za publikacją, w opisie autobiografii uchyliło rąbka tajemnicy... „Czytaliście setki wywiadów z nią, od lat oglądacie ją w telewizji. Wiecie więc, że Miss Polonia pochodzi z niewielkiej wsi, ale nie słyszeliście, że potrafi odebrać poród krowy, a może mieć domieszkę błękitnej krwi. Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach” – czytamy na stronie wydawnictwa.

Współautorem książki jest krakowski dziennikarz Marek Bartosik. W swoim dorobku ma m.in. wywiad rzekę z prof. Andrzejem Zollem („Od dyktatury do demokracji. I z powrotem”).

Ewa Wachowicz zrobiła zawrotną karierę w konkursach piękności. Dzierży tytuły Miss Polonia 1992, III wicemiss w konkursie Miss Świata i Miss Świata Studentek. Później była rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka w latach 1993–1995. Zawodowe spełnienie osiągnęła jako autorka telewizyjnych programów kulinarnych. (PAP Life)

ag/ moc/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-13 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-17 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-18 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany