Sprzedaż biletów na mecz z Orłem Łódź

fot. www.torun.pl / Sławomir Kowalski
22 lipca 2020 roku Klub Sportowy Toruń rozpoczyna sprzedaż biletów na mecz eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź. Z racji na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19, na Motoarenę tego dnia będzie mogła wejść ograniczona liczba osób.
REKLAMA

Organizatorzy zawodów mieli nadzieję, że tym razem na trybunach będzie mogło zasiąść więcej kibiców aniżeli 25% pojemności stadionu. Ostatecznie do dnia dzisiejszego odpowiednie rozporządzenie nie weszło w życie. Pomimo zapowiedzi nowe rozporządzenia nie weszły jeszcze w życie, a to oznacza, że podczas 3. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej stadiony ponownie będą wypełnione w 25%. - Bardzo się cieszyliśmy, że obostrzenia miały zostać poluźnione, a kibice w większej ilości mieli się pojawić już w najbliższą sobotę na Motoarenie. Nie ma nic gorszego niż jazda przy pustych trybunach i jest to zdanie zarówno moje, jak i zawodników. Niestety, pomimo zapowiedzi, do dnia dzisiejszego nie ma rozporządzenia, które pozwalałoby wpuścić na stadion więcej fanów niż 25% pojemności stadionu. Musimy zatem zastosować wariant z pierwszego meczu, kiedy to zmierzyliśmy się z Gnieznem - powiedziała prezes klubu Ilona Termińska.

Najbliższy mecz z Orłem Łódź zostanie rozegrany w sobotę 25 lipca 2020 r. o godzinie 14:00.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się w środę, 22 lipca 2020 r. o godzinie 12:00. Bilety będzie można zakupić poprzez stronę klubu KS Toruń – przejdź do strony klubu KS Toruń.

Ceny biletów na spotkanie eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź

Strefy Niebieska oraz Zielona:

  • Bilet Normalny - 40 złotych
  • Bilet Dziecięcy (dla dzieci do .7 roku życia) - 10 złotych.

UWAGA: Podczas transakcji kibice proszeni są o kupno biletu na "miejsce stojące", a następnie zajmują miejsce oznaczone specjalną naklejką. Karnetowicze z kolei proszeni są o zajęcie krzesełek najbliżej swoich miejsc, wybranych podczas zakupu wejściówki całorocznej.

Fot. Sławomir Kowalski

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-09-19 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-24 15:00
miejsce
KLUB OD NOWA, Toruń, ul. Gagarina 37a
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-01 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany