Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej

Dzisiaj z ust śledczych z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Prokurator zdecydował, że złoży do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
W nocy z soboty na niedzielę, tuż  po północy policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Szeroką w Toruniu.  Pokrzywdzony podszedł do policjantów i opowiedział im historie, która mu się przydarzyła.

Na ulicy przygodnie spotkał nieznanego mu wcześniej mężczyznę. Ten najpierw zaproponował mu wspólne wypicie alkoholu. Gdy tak stali ten mężczyzna poprosił , aby pokrzywdzony na swoim telefonie puścił jakąś muzykę. Gdy ten to zrobił sprawca zabrał mu z ręki telefon i kazał napisać numer  kodu  dostępowego do aparatu telefonicznego. Gdy pokrzywdzony upomniał się o swoją własność został uderzony przez sprawcę, który następnie uciekł w kierunku ul. Żeglarskiej.  
Policjanci po krótkim sprawdzeniu  kolejnych uliczek Starówki odnaleźli sprawcę  rozbójniczego. Mężczyzna nadal miał przy sobie skradziony telefon. Z komisariatu Policji Toruń Śródmieście trafił wprost  do Izby Wytrzeźwień ponieważ stan jego trzeźwości sięgnął  wyniku ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dzisiaj  26.05.2020 z ust śledczych z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej.  okazało się ,że swojego czynu dokonał w warunkach powrotu   do przestępstwa  czyli tzw. podwójnej recydywy bowiem od jego ostatniego wyjścia z więzienia nie minęło jeszcze 5 lat . Dzisiaj policjanci doprowadzili podejrzanego do toruńskiej prokuratury. Prokurator zdecydował, że złoży do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.
źródło: policja.pl (Autor: Wioletta Dąbrowska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany