28 luty 2020

Komendant na sesji Rady Miasta

fot. KMP w Toruniu
Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski uczestniczył w Sesji Rady Miasta podczas trwania, której przekazał sprawozdanie z efektów pracy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu oraz dane dotyczące bezpieczeństwa w roku 2019. Kolejny rok to następne wyzwania, przed którymi stają toruńscy mundurowi.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W swoim wystąpieniu komendant wymienił m.in. ilość podjętych przez funkcjonariuszy interwencji, zdarzeń drogowych, przestępstw oraz ich wykrywalności i porównanie tych danych do 2019 roku. Do tego komendant przedstawił wyniki służb płatnych finansowanych przez toruński magistrat, inwestycje poczynione w minionym roku kalendarzowym i te zaplanowane na rok bieżący.
Radni zadawali również komendantowi Policji pytania dotyczące bezpieczeństwa. Chodziło m.in. o bezpieczeństwo w poszczególnych rejonach Torunia, bezpieczeństwo w ruchu drogowym i sprzętu jaki jest wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów.

Kolejny rok to następne wyzwania, przed którymi stają toruńscy mundurowi. Przede wszystkim ograniczenie ilości przestępstw i wykroczeń na terenie Torunia. Swoją uwagę kolejny raz komendant zwrócił na kontynuowanie przedsięwzięć ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym a wszystko w oparciu o ścisłą współpracę z poszczególnymi wydziałami Urzędu Miasta Torunia.

 
źródło: policja.pl (Autor: Wioletta Dąbrowska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
Zamów Tort na Dzień Matki reklama
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany