Zostań Superbohaterem na warsztatach

fot. www.torun.pl
Superbohaterowie to nowy cykl kreatywnych spotkań dla dzieci, podczas których najmłodsi mogą spotkać znane i inspirujące osoby, a także poznać świat kultury i sztuki z zupełnie innej strony! W sobotę, 27 kwietnia, odbędą się drugie, bezpłatne warsztaty taneczne z Agnieszką Zaleśną.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

„Superbohaterowie” to nowy, bezpłatny cykl kreatywnych spotkań dla dzieci i młodzieży, podczas których znane osoby związane z filmem, literaturą, grafiką, fotografią czy tańcem wprowadzają młodszą publiczność w tajniki swojej pracy. Spotkania nie tylko interesują najmłodszych odbiorców, ale i inspirują do działania wśród uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

Najbliższe spotkanie to doskonała okazja, aby najmłodsi spróbowali swoich sił w tańcu, bądź podszkolili swoje umiejętności taneczne.

Najbliższe zajęcia odbędą się w sobotę 27 kwietnia 2019 (2 grupy - o godz. 10:00 i 11:00).

Kolejne spotkania zaplanowano: 11 maja 2019 (3 grupy) i 25 maja 2019 (2 grupy).

Zajęcia odbywać się będą w Domu Muz przy ul. Poznańskiej 52.

Już 27 kwietnia, do tańca zachęci najmłodszych Agnieszka Zaleśna – instruktorka tańca i nauczycielka, która poprowadzi warsztaty taneczne w Domu Muz na ul. Poznańskiej 52! Tancerka jest absolwentką studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu. Od kilkunastu lat popularyzuje edukację taneczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracowała m. in. ze Studiem Tańca Fantom w Toruniu.

Na każdą grupę przewidziana jest godzina kreatywnych zajęć. Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny, jednak wymagane są wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Rodziców dzieci, które chcą wziąć udział w warsztatach prosimy o przesłanie wiadomości pod adres: zapisy@tak.torun.pl. W treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, datę, grupę, a także telefon kontaktowy oraz e-mail kontaktowy.

Więcej informacji o cyklu na stronie: https://tak.torun.pl/superbohaterowie

Organizatorami wydarzenia są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany