Sylwester w gorących rytmach

fot. www.torun.pl / Lech Kamiński
Żywiołowe latynoskie hity, a także muzyka w wykonaniu najsłynniejszej kubańskiej orkiestry, znanej z czołowych polskich programów muzycznych – w tym roku podczas sylwestra w Toruniu będzie naprawdę gorąco!
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
696
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Egzotyczna zabawa na Rynku Staromiejskim rozpocznie się już o 22.30. Sylwestrowa publiczność zostanie porwana do tańca przez zespół Latino Show, dzięki któremu widzowie przeniosą się wprost na ulice Rio de Janeiro! O północy nie zabraknie tradycyjnych życzeń Prezydenta Miasta Torunia, a także kolorowego deszczu konfetti. Po raz pierwszy fajerwerkowe show zostanie zastąpione specjalnym kilkuminutowym pokazem wzbogaconym o efekty pirotechniczne. Tym samym Toruń dołączył do miast takich, jak: Słupsk, Białystok, Wrocław, Radlin, Gdynia, Gdańsk czy Olsztyn, które korzystają z alternatywnych rozwiązań.

Pokaz konfetti nie będzie jednak zwiastować końca zabawy. Po północy scena należeć będzie do Tripulacion Cubana, którą poprowadzi Rei Ceballo, znakomity pianista i aranżer z Kuby, znany polskiej publiczności m.in. z projektów "Kora Ola, Ola!", "Yugoton" i "Pozytywne Wibracje vol. 6" oraz ze współpracy z wieloma gwiazdami, takim jak m.in.: Kayah, Mietek Szcześniak, Robert Chojnacki, bracia Pospieszalscy, Blue Cafe i De Mono. Za swoją pierwszą płytę "PerroVolando" otrzymał Fryderyka. Do projektu Tripulacion Cubana, który zabrzmi w sylwestra w Toruniu, Rei Caballo zaprosił utalentowanych muzyków głównie kubańskich. W ich wykonaniu posłuchamy, jak brzmi muzyka son, salsa, timba i latin jazz w rdzennym, kubańskim wydaniu. Nie zabraknie też oryginalnych latynoskich aranżacji największych radiowych hitów ostatnich lat.

W gorących rytmach będziemy bawić się do godziny 1.30. 

- Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w Sylwestrze Miejskim przypominamy, że jest on organizowany w trybie imprezy masowej. Ważna jest zatem nie tylko dobra zabawa i atrakcyjna oprawa artystyczna, ale i bezpieczeństwo uczestników. Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia fajerwerków i alkoholuprzypomina Przemysław Draheim, rzecznik prasowy Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Organizatorami cyklu wydarzeń świąteczno-noworocznych w Toruniu są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Źródło: www.torun.pl

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
696
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany