Mistrzostwa Polski w Toruniu

fot. www.torun.pl / Polski Związek Hokeja na Trawie
Polski Związek Hokeja na Trawie informuje, że tegoroczne Mistrzostwa Polski w kategorii junior młodszy (chłopców oraz dziewczynek) odbędą się w Toruniu. Impreza zostanie zorganizowana od 18 do 20 września br. na stadionie KS Pomorzanin Toruń.
REKLAMA

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich została odwołana. Polski Związek Hokeja na Trawie zdecydował jednak, że hokeistki i hokeiści, którzy mieli wystąpić w tych zawodach rozegrają Mistrzostwa Polski. Impreza odbędzie się od 18 do 20 września na obiekcie KS Pomorzanin Toruń przy ul. Szosa Chełmińska 75 w Toruniu.

W turnieju chłopców wystąpi sześć zespołów – HKS Siemianowiczanka (zwycięzca grupy A), UKS SP5 Swarek Swarzędz (zwycięzca grupy B), LKS Gąsawa (zwycięzca grupy C), KKS Kolejarz Gliwice (II zespół grupy A), KS Warta Poznań (II zespół grupy B) oraz gospodarze KS Pomorzanin Toruń (II zespół grupy C). Kolejność miejsc w grupach A, B i C została ustalona na podstawie rundy jesiennej rozgrywek – sezon 2019/20. Awans do turnieju finałowego w kategorii juniorów młodszych uzyskały po dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny każdej z grup. Obowiązuje „klucz” rozgrywek, który został zatwierdzony i opublikowany w regulaminie o współzawodnictwie młodzieży uzdolnionej sportowo na rok 2020. 

Z kolei w turnieju dziewczynek zagrają cztery drużyny – KS Hokej Start Brzeziny (zwycięzca grupy A), UKS SP5 Swarek Swarzędz (zwycięzca grupy B), KKS Kolejarz Gliwice (II zespół z grupy B) oraz gospodynie KS Pomorzanin Toruń (II zespół z grupy A). Kolejność miejsc w grupach A i B została ustalona na podstawie rundy jesiennej rozgrywek – sezon 2019/20. Awans do turnieju finałowego w kategorii juniorek młodszych uzyskały po dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny każdej z grup. Obowiązuje „klucz” rozgrywek stosowany przez Polski Związek Hokeja na Trawie w przypadku Mistrzostw Polski seniorek. 

W obu turniejach spotkania będą rozgrywane w systemie „każdy z każdym”. Nie będzie fazy finałowej. Pierwszy mecz rozpocznie się w piątek (18 września) o godz. 9:00, a ceremonia zakończenia zostanie zorganizowana w niedzielę (20 września) o godz. 16:10.


Do pobrania:

Harmonogram gier - aby przejść do harmonogramu kliknij tutaj.

fot. Polski Związek Hokeja na Trawie

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-02-12 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-05 19:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany