Mikołajki na łyżwach

fot. www.torun.pl / Adam Zakrzewski
Świętowanie mikołajek na sportowo miało miejsce na lodowisku sezonowym przy CKK Jordanki. Wydarzenie odbyło się 6 grudnia 2019 r.
REKLAMA

Mikołajkowe świętowanie na lodzie było zarazem inauguracją drugiego sezonowego lodowiska w Toruniu. Na dzieci, młodzież oraz dorosłych miłośników łyżew czekało mnóstwo animacji, atrakcji oraz nagród. Pojawił się oczywiście także Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.  

W trakcie trzygodzinnej zabawy uczestnicy wydarzenia mogli nie tylko za darmo poślizgać się na lodzie, ale także posłuchać koncertu duetu jazzowego, który zagrał najpopularniejsze świąteczne standardy. Był także pokazowy mecz z toruńskimi hokeistami, a każdy z uczestników mógł wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwami, przeprowadzono specjalne pokazowe lekcje.

Swoje umiejętności zaprezentowały także szkółki Ice&Roll i grupy Le Soeil, zawodnik Red Bulla Łukasz Korzestański. Toruński Club Curlingowy zaprosił do zabawy i gry w curling. Podczas całego wydarzenia czekało na torunian mnóstwo zabawy, konkursów i animacji. Rozdano całą masę zaproszeń na toruńskie baseny, lodowiska.

Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu.

Fot. Adam Zakrzewski

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany