Listopadowy Toruń za pół ceny odwołany

fot. www.torun.pl
Zaplanowana na pierwszy weekend listopada jesienna odsłona akcji Toruń za pół ceny zostanie odwołana. Kanały informacyjne i działania promujące akcję zostaną wykorzystane we wspieraniu lokalnych przedsiębiorców borykających się ze skutkami ekonomicznymi pandemii COVID-19.
REKLAMA

To już druga edycja Torunia za pół ceny, która została odwołana z powodu sytuacji epidemicznej. Wiosenna odsłona zbiega się w czasie z wprowadzeniem szeregu obostrzeń w życiu publicznym.

Jesienna edycja TZPC 2020 miała obyć się w weekend 6-8 listopada 2020 roku.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych przedsiębiorców, którzy chcieli wziąć udział w akcji, Urząd Miasta Torunia wspólnie z Centrum Wsparcia Biznesu i Lokalną Organizacją Turystyczną planuje kontynuację działań promujących szeroko rozumiany biznes lokalny, wykorzystując do tego także stronę Torunia za pół ceny.

- Wizytówki dotychczasowych partnerów TZPC prezentowane będą na stronie www.torunzapolceny.pl w zakładce #KupujLokalnieWspierajToruń

informują organizatorzy

- Zachęcamy więc wszystkie toruńskie firmy, instytucje kultury, sklepy i inne do prezentacji w swoich kanałach społecznościowych oraz stronach www swoich ofert opatrzonych "hashtagiem" #KupujLokalnieWspierajToruń oraz #WspieramGastroToruń.

Dedykowana Toruniowi za pół ceny kampania radiowa również zostanie wykorzystana do celów promocji akcji mając na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej akcji Toruń za pół ceny - aby przejść do strony kliknij tutaj.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-13 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-17 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-18 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany