Studio nagrań na Jordankach

fot. www.torun.pl / Sławomir Kowalski
W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki powstało profesjonalne studio telewizyjne toruńskiej firmy Art4Media. Studio zainauguruje swoją działalność muzycznie, prezentując koncerty.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Otwierające działalność studia koncerty odbędą się online. W środę, 3 czerwca o godz. 20.00 na kanale YouTube CKK Jordanki wystąpi Tobiasz Staniszewski, finalista 6. Edycji popularnego talent show „The Voice of Poland”. To wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i poeta. Koncertuje na dużych i małych scenach w kraju i za granicą. Jak sam o sobie mówi: „ miłośnik sztuki we wszelkich przejawach”.

10 czerwca, o godz. 20.00, także na kanale YouTube wystąpi toruński Open Blues. Zespół tworzony przez pięciu muzyków (Przemek Łosoś, Wiesław Kryszewski, Igor Nowicki, Marcin Grabowski i Grzegorz Minicz) wyróżniają świetne utwory, energia i harmonia. W listopadzie 2019 r. ukazała się ich ostatnia płyta „Droga nieznana”, która powstała z okazji 10-lecia istnienia zespołu.

Koncerty zostaną zrealizowane w studio nagrań w CKK Jordanki, które oferuje szerokie możliwości produkcji, profesjonalnej oprawy wizualnej i transmisji wydarzenia.

- Poprzez koncerty, chcemy pokazać funkcjonowanie i możliwości powstałego studia. Pomimo złagodzenia obostrzeń, związanych ze stanem epidemicznym, oferta studia może być ciekawą propozycją dla organizatorów dużych wydarzeń, konferencji – mówi Grzegorz Grabowski, Prezes CKK Jordanki.


- Dysponujemy tu w Toruniu nowoczesnymi narzędziami do realizacji rozmaitych eventów czy konferencji online. Możemy przygotować i przyprowadzić zaszyfrowaną transmisję na specjalnie stworzoną platformę streamingową z przygotowaną indywidualną oprawą wizualną włącznie. Wiele firm potrzebuje takiej „szyfrowanej” możliwości komunikacji - mówi Michał Siemieniecki, właściciel Art4Media.

Projekt realizowany przez Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki i Art4Media. Parterami projektu są: Miasto Toruń, Europejskie Centrum Filmowe Camerimage. Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu - BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany