Tak się robi biznes w Toruniu! New Art Yamaha [film]

Szkoła muzyczna i przedszkole. Na taki biznes zdecydował się Wojciech Adamowicz, właściciel New Art Yamaha. To kolejny bohater cyklu filmowego Centrum Wsparcia Biznesu „Tak się robi biznes w Toruniu”. Jest to projekt w którym prezentujemy sylwetki przedsiębiorców z Torunia, którzy odnieśli sukces w swojej branży.  
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
New Art to animatorzy nowoczesnego podejścia do sztuki, w szczególności do muzyki. To szeroko pojęta edukacja artystyczna kierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą realizować swoje marzenia i aspiracje artystyczne oraz podnosić kwalifikacje zawodowe. New Art to najlepsi nauczyciele z wyższym wykształceniem kierunkowym (Akademia Muzyczna, Studia Pedagogiczne), komfortowe warunki nauki i pracy, 20 lat doświadczenia w edukacji, popartego sukcesami artystycznymi i rozwojem firmy, niepowtarzalna atmosfera i zaangażowanie.

Cykl „Tak się robi biznes w Toruniu!” to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje  sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają, w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmeni wyjaśniają, jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów.

Posłuchajcie inspirującej rozmowy z Wojciechem Adamowiczem, który swoją biznesową drogę związał z naszym miastem.  

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany