Wydarzenia

Sylwester z Bossa Novą

dodano 2020-09-27 19:13:18
rozpoczęcie:
2020-12-31 17:00
miejsce:
Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6
bilety:

Po zeszłorocznym sukcesie Koncertów Sylwestrowych także i w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Kryzys klimatyczny przyzwyczaił nas już do szarości i nieprzyjaznej pogody, jaką niesie ze sobą grudzień. W tym roku chcielibyśmy jednak to odwrócić, oczywiście za pomocą muzyki. A nie ma chyba lepszej okazji na poprawę humoru niż Koncert Sylwestrowy, w trakcie którego zabrzmią ciepłe kubańsko-latynoskie rytmy bossa novy. Ten wspaniały, lekko jazzujący koktajl przygotuje dla was toruński mistrz saksofonu: Dariusz Zaleśny, którego wspomoże wokalnie niezrównana Agnieszka Powłoka i zespół znakomitych instrumentalistów.

Niewątpliwą gratką będzie fakt, że całość zabrzmi w nowych aranżacjach specjalnie przygotowanych na koncert, w których podstawą będzie solidna sekcja rytmiczna wzmocniona o instrumenty perkusyjne typowe dla muzyki latynoskiej. Jedno jest pewne. Ten koncert rozgrzeje i rozentuzjazmuje nawet największego ponuraka. Będzie też okazją do muzycznego pożegnania starego roku i przygotuje nas do pełnego optymizmu wkroczenia w nowy.

Jak zawsze w przypadku koncertów Sylwestrowych w przerwie planowany jest uroczysty toast, nowością zaś będzie specjalna szafobudka, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie w sylwestrowej kreacji! Obowiązują stroje wieczorowe.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Dariusz Zaleśny
artyści:
Dariusz Zaleśny z zespołem
Kryzys klimatyczny przyzwyczaił nas już do szarości i nieprzyjaznej pogody, jaką niesie ze sobą grudzień. W tym roku chcielibyśmy jednak to odwrócić, oczywiście za pomocą muzyki. A nie ma chyba lepszej okazji na poprawę humoru niż Koncert Sylwestrowy, w trakcie którego zabrzmią ciepłe kubańsko-latynoskie rytmy bossa novy. Ten wspaniały, lekko jazzujący koktajl przygotuje dla was toruński mistrz saksofonu: Dariusz Zaleśny, którego wspomoże wokalnie niezrównana Agnieszka Powłoka i zespół znakomitych instrumentalistów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
16896
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany