Wydarzenia

Ragnar Ólafsson | Koncert

dodano 2020-01-23 11:13:31
rozpoczęcie:
2020-02-17 19:00
miejsce:
Dom Muz, Toruń, ul. Podmurna 1/3
bilety:

Startujemy z nowym cyklem koncertów w kameralnej przestrzeni Domu Muz przy ulicy Podmurnej. Na pierwszy ogień idzie Ragnar Ólafsson - muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor prosto z Islandii. Jest członkiem - założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Wykonuje szerokie spektrum muzyczne - od jazzu przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którą wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii!) i koncertował w ponad 30 krajach! Artysta napisał także muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer -songwriter, folk, country.

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką, solową trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album Urges, który zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej… ale zagra też kilka nowych utworów, które pojawią się na drugiej płycie - jej premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Ragnar Olafsson
artyści:
Ragnar Olafsson
To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki - od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach. Artysta napisał też muzykę do kilku filmów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-23 18:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-24 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany