Wydarzenia

W magicznej krainie - bajka improwizowana - spektakl dla dzieci

dodano 2019-07-17 11:14:09
rozpoczęcie:
2019-09-08 16:00
miejsce:
Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6
bilety:

Już niebawem sale Dworu Artusa zmienią się w magiczną krainę, gdzie wszystko się może zdarzyć! Stanie się to za sprawą duetu Bujdy i Bajania oraz Trzy Słowa. Trio artystów - Ada Żurawska, Jakub Dranicki oraz Cezary Markiewicz, zaczaruje przestrzenie budynku i wprowadzi w świat wyobraźni. Nasi przewodnicy pokażą dam góry i doliny, wróżki i czarownice, latające świnki i gadające osły oraz wszystko to co przyjdzie nam na myśl!

Bajkowy spektakl improwizacyjny to świetna okazja dla najmłodszych na zapoznanie się z sztuką aktorską. Dzieci będą mogły włączyć się do spektaklu i odegrać rolę księcia, żaby a może nawet rolę małej syrenki? Wszystko to co wydarzy się na scenie, przeistoczy się w magiczną i niepowtarzalną historię ze świata fantazji. Uczestnicy sami zdecydują o czym będzie bajka, kto w niej wystąpi oraz jak się zakończy. W końcu świat wyobraźni nie zna granic!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

W magicznej krainie - bajka improwizowana
artyści:
Ada Żurawska, Jakub Dranicki oraz Cezary Markiewicz
Trio artystów - Ada Żurawska, Jakub Dranicki oraz Cezary Markiewicz, zaczaruje przestrzenie budynku i wprowadzi w świat wyobraźni. Nasi przewodnicy pokażą dam góry i doliny, wróżki i czarownice, latające świnki i gadające osły oraz wszystko to co przyjdzie nam na myśl! Bajkowy spektakl improwizacyjny to świetna okazja dla najmłodszych na zapoznanie się z sztuką aktorską. Dzieci będą mogły włączyć się do spektaklu i odegrać rolę księcia, żaby a może nawet rolę małej syrenki? Wszystko to co wydarzy się na scenie, przeistoczy się w magiczną i niepowtarzalną historię ze świata fantazji. Uczestnicy sami zdecydują o czym będzie bajka, kto w niej wystąpi oraz jak się zakończy. W końcu świat wyobraźni nie zna granic! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany