1 sierpień 2019

Weekend w Toruniu

fot. www.torun.pl / Daniel Pach
Letnie Kino Samochodowe z filmami związanymi z Toruniem, Festiwal Drwęcy w Kaszczorku, 11. Inscenizacje Zamkowe – kulturalnych atrakcji w ten weekend w Toruniu nie zabraknie. Można go również spędzić na sportowo – oglądając Mistrzostwa Akrobacji Samolotowej lub na imprezie „Toruń kocha rolki 2019”.
REKLAMA

PIĄTEK 2 sierpnia

godz. 8:00 Sowy, sówki, sóweczki, Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka
Z okazji Dnia Sowy w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka rusza wystawa poświęcona tym niezwykłym ptakom. Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia prawie 200 prac malarskich, rysunkowych i graficznych, pochodzących z 26 krajów. Wstęp wolny.

godz. 11:00 Skarby z pradawnej skrzyni, Muzeum Okręgowe, budynek przy ul. Św. Jakuba 20a – Archeologia
Podczas zajęć edukacyjnych uczestnicy dowiedzą się, do czego służyły dawne skrzynie i jakie przedmioty w sobie skrywały. Będą mogli wypróbować wszystko, co w nich znajdą (w tym przebrać się w kopie dawnych strojów). Warsztaty przewidziane są dla dzieci w wieku od 6 lat. Bilet edukacyjny – 9 zł. Zgłoszenia na zajęcia przyjmuje Dział Archeologii Muzeum Okręgowego w Toruniu: tel. (56) 660 56 56 lub da@muzeum.torun.pl

godz. 12:00 Pollando miaokule - Polska w moich oczach, Biblioteka Pedagogiczna, ul. Dąbrowskiego 4
Wernisaż wystawy prac nagrodzonych w międzynarodowym konkursie plastycznym „Pollando miaokule - Polska w moich oczach”. Prezentowane prace pochodzą z Chin, Korei Południowej, Brazylii, Serbii, Szwajcarii oraz Węgier. Wstęp wolny

godz. 15:00 11. Inscenizacje Zamkowe, Zamek Krzyżacki
W ramach imprezy odbędzie się turniej o chochlę kucharza Jordana. Zawodnicy zmierzą się ze: strzelaniem z łuku, rzutem podkową, nożem oraz toporem. W programie także: gra w kości, przeciąganie liny oraz bieg w nartach. O godzinie 18:15 przewiduje się ogłoszenie wyników turnieju. Wstęp wolny.

godz.17:00 Scena jest Wasza: Robert Rychlicki/Ursu, Letnia Scena na Barce
“Scena jest Wasza” to plebiscyt dla młodych, debiutujących zespołów i wokalistów. Ta muzyczna inicjatywa ma im pomóc w promocji własnego dorobku artystycznego - wygraną w konkursie jest realizacja profesjonalnego teledysku. Tym razem na Letniej Scenie na Barce usłyszymy Roberta Rychlickiego/Ursu, tworzącego muzykę skupiającą się wokół gitary basowej, syntezatorów i elektronicznych rytmów. Wstęp wolny.

godz. 17:00 11. Mistrzostwa Europy w Akrobacji Samolotowej w kategorii Advanced, Aeroklub Pomorski, ul. 4 Pułku Lotniczego 17
Uroczyste otwarcie Mistrzostw Świata w Akrobacji Samolotowej, które potrwają aż do 9 sierpnia. W wydarzeniu weźmie udział 50 najwybitniejszych przedstawicieli tej dyscypliny z całego świata. Mistrzostwa wpisują się w obchody 100-lecia Aeroklubu Polskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

godz. 18:00 Małgorzata Bardoń - „Kobiety”, Mała Galeria Fotografiki, ul. Różana 1
Wystawa artystki zajmującej się przede wszystkim fotografią portretową, modą oraz pejzażem fotograficznym. Wstęp wolny.

godz. 18:00 Przyroda Światłem Malowana - wystawa fotograficzna, Rynek Staromiejski
“Zatrzymania chwili, przeżyć i emocji, a niejednokrotnie jedynego wspomnieniem tego, czego niestety już nie ma” - tego spodziewać mogą się uczestnicy wystawy, która zostanie otwarta na dziedzińcu Rynku Staromiejskiego. Wstęp wolny.

godz. 20:00 Steve Kindler, kawiarnia Wejściówka, ul. Plac Teatralny 1
W jazzowo-elektryczną podróż muzyczną zabierze nas Steve Kindler - światowej sławy amerykański wirtuoz, grający na 9-strunowych skrzypcach elektrycznych. Bilety: 25 zł, do nabycia w kawiarni Wejściówka lub u organizatora - miranka@onet.pl

godz. 20:00 Alternatywna Scena Letnia: Vyspa, Letnia Scena na Barce
Kolejna odsłona cyklu - tym razem dla toruńskiej publiczności zagra Vyspa, elektroniczny duet z Poznania, poruszający się w dźwiękach syntezatora oraz naładowanych pogłosami gitarach. Wstęp wolny.

godz. 20:00 Rejsy wieczorne z Toruńskimi Flisakami - zachód słońca na Wiśle, Przystań AZS, ul. Jerzego Popiełuszki
Toruńscy Flisacy zapraszają na rejs po Wiśle w trakcie “najpiękniejszych zachodów słońca”. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał zawodowy sternik. Bilety: 40 zł.

godz. 20:00 Progress – koncert, Koniec Świata, ul. Podmurna 4
Pośród murów obronnych miasta wystąpi zespół Progress - rockowe połączenie pięciu osobowości. Zagrają swoje autorskie utwory. Wstęp: 5 zł.

godz. 21:00 Festiwal pod gwiazdami: Renata Przemyk – Ya Hozna & The Best Of, Amfiteatr Muzeum Etnograficznego
Renata Przemyk powraca na scenę z twórczością kultowego projektu Ya Hozna, podsumowując tym samym 30-lecie swojej działalności artystycznej. Na toruńskiej scenie Amfiteatru Muzeum Etnograficznego zagości w ramach Festiwalu Pod Gwiazdami z repertuarem swojej debiutanckiej płyty. Bilety: ulgowy 55 zł, normalny 65 zł.

godz. 21:00 Kino Letnie w Kaszczorku: 1409. Afera na Zamku Bartenstein (2005), parking miejski przy ul. Szczęśliwej
Kolejna odsłona kina samochodowego w Kaszczorku. Na srebrnym ekranie w piątek zobaczymy “1409. Afera na Zamku Bartenstein“ - film w reżyserii Rafała Buksa oraz Pawła Czarzastego. Dobór filmów podczas cyklu Kino Letnie w Kaszczorku nie jest przypadkowy - są to filmy powstałe w Toruniu i jego okolicach. Projekt zrealizowany został w ramach budżetu partycypacyjnego w Toruniu na 2019 r. Wstęp wolny.

godz. 21:00 Open Air, czyli piątek na Patio!, klub NRD, ul. Browarna 6
Każdy ma takiego Openera, na jakiego się wybierze, a najlepiej wybrać się na Open Aira na Browarną 6! Zagrają Cellular Level + Żółty. Wstęp z listy FB wolny, pozostali 10 zł.

godz. 21:00 Viva La Cuba Libre: C-Tite & Yunesky Ramo Caballero, Cubano Club, ul. Chełmińska 12
Impreza w stylu latino. Zagra DJ C-Tite, a kurs salsy przeprowadzi pochodzący z Kuby tancerz Yunesky Ramo Caballero. Wstęp: 10 zł.

godz. 23:00 Kino Letnie w Kaszczorku: Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy (2015), parking miejski przy ul. Szczęśliwej
Komedia w reżyserii Janusza Majewskiego. Dobór filmów podczas cyklu Kino Letnie w Kaszczorku nie jest przypadkowy - są to filmy powstałe w Toruniu i jego okolicach. Projekt zrealizowany został w ramach budżetu partycypacyjnego w Toruniu na 2019 r. Wstęp wolny.


SOBOTA 3 sierpnia

godz. 9:00 parkrun Toruń #212, ul. Leśny Trakt
Poranna dawka ruchu na świeżym powietrzu w każdą sobotę o 9:00 w lasku Na Skarpie. Uczestnicy do pokonania będą mieli odcinek 5 km biegiem, truchtem lub marszem. Wymagana wcześniejsza rejestracja. Wstęp wolny.

godz. 10:00-14:00 Jarmark żywności ekologicznej, Muzeum Etnograficzne
Jak zawsze będzie można kupić bezpośrednio od rolników ekologicznych wiele produktów, m.in.: warzywa, ziemniaki, przetwory mleczne i mięsne, oleje oraz inne produkty z przetwórni ekologicznych. Organizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych Ekołan. Wstęp wolny.

godz. 10:00 PitStop: Bezpłatna kontrola samochodów, Centrum Handlowe Kometa
Eksperci sprawdzą stan: zawieszenia, ogumienia, akumulatora, wycieraczek, płynów eksploatacyjnych, oraz ustawienie świateł. Poza fachową weryfikacją kondycji samochodu, każdy kierowca otrzyma porady specjalistów i sezonowe upominki, w tym m.in. płyn do spryskiwaczy.

godz. 10:00 Mistrzostwa Amatorów Torunia w Siatkówce Plażowej, boisko do siatkówki plażowej przy ul. Plac Św. Katarzyny 9
W sobotę na boisku na plaży zmierzą się pary siatkarskie mężczyzn. Zgłoszenia do turniejów przyjmowane na stronie internetowej: www.plazagotyku.pl.

godz. 11:00 Wędrująca ławeczka – Płaszczyki dla żabek Flisaka, ul. Rynek Staromiejski, obok fontanny Flisaka
Dom Muz w Toruniu zaprasza wszystkich sympatyków rękodzieła do wspólnej akcji szydełkowania w przestrzeni miasta. Tym razem uczestnicy przygotują wybrane elementy garderoby dla żabek z fontanny Flisaka. Płaszczyki będą wykonane z kolorowej włóczki i eksponowane na rzeźbach przez następny tydzień. Wstęp wolny.

godz. 11:00 Pilates pod chmurką, Skwer przy ul. Józefa Mossakowskiego
Fundacja GOtoruń zaprasza na zajęcia z pilatesu. W programie przewidziane są również konsultacje dotyczące zdrowego i aktywnego trybu życia. Wstęp wolny.

godz. 11.00-14.00 Wakacyjne animacje dla dzieci, Placu Podominikański
Na najmłodszych na Placu Podominikańskim będą czekały gry i zabawy: edukacyjne, sportowe, muzyczne, plastyczne, taneczne, oraz konkursy, nagrody i inne niespodzianki, ufundowane przez sponsorów. Wstęp wolny.

godz. 12:00 Toruński Pchli Targ 2019, Rynek Nowomiejski
Cykliczna, organizowana od kilku lat impreza, podczas której można wymienić lub sprzedać używane przedmioty, pamiątki, odzież i inne. Pchli targ odbywa się w Toruniu w każdą pierwszą sobotę miesiąca, od kwietnia do października. Wstęp wolny.

godz. 13:00 Festiwal Drwęcy z Toruńskimi flisakami, Przystań AZS, ul. Jerzego Popiełuszki
Rejs do Kaszczorka z Toruńskimi Flisakami. O godz. 14:30 przewidywane jest zwiedzanie Parku Etnograficznego w Kaszczorku wraz z przewodnikiem. Bilety: 30 zł rejs w jedną stronę, 40 zł w dwie strony.

godz. 14:00 Angels Toruń vs Jaguars Kąty Wrocławskie, Boisko MOSIR, ul. Szosa Chełmińska 75
W sobotę rozegrany zostanie ligowy mecz futbolu amerykańskiego. Tym razem Angels Toruń zmierzy się z Jaguars Kąty Wrocławskie. Bilety: 5 zł.

godz. 15:00 Festiwal Drwęcy 2019, Kaszczorek u ujścia Drwęcy do Wisły
Festiwal rozpocznie się Spływem na Byle Czym pomiędzy przystaniami Białe Góry i Wygoda. Na mecie spływu - w sąsiedztwie Parku Etnograficznego w Kaszczorku - od godziny 17:00 zaplanowano zabawę przy muzyce, grochówce i dodatkowe atrakcje dla młodszych i starszych. Festiwal Drwęcy to projekt, który został wybrany głosami mieszkańców do realizacji w Budżecie Obywatelskim na 2019 rok. Jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Planowania Przygód.

godz. 15:00 11. Inscenizacje Zamkowe, Zamek Krzyżacki
W ramach imprezy odbędzie się turniej strzelania z łuku i kuszy. Uczestnicy wydarzenia będą mieli również okazję zobaczyć pokazy średniowiecznych walk rycerskich, sztuk kuglarskich oraz fireshow. Wstęp wolny.

godz. 16:00 Toruń Kocha Rolki 2019, Hala Sportowa Arena Toruń

Trzecia edycja imprezy dla miłośników jazdy na rolkach wystartuje o godzinie 16:00. Tego dnia do Torunia zjadą też zawodnicy z całej Polski na kolejną rundę Ligii Bladecrossa. W zabawie wziąć udział mogą także amatorzy i osoby, które chcą dopiero spróbować jazdy na rolkach. Na miejscu będzie czynna wypożyczalnia sprzętu. Impreza zakończy się o godz. 20:00 wieczornym przejazdem rolkowym ulicami Torunia. Organizatorami wydarzenia są Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta i Stowarzyszenie GoSport! Trasa przejazdu dostępna na: https://www.torun.pl/pl/zapraszamy-na-final-torunsiekreci

godz. 16:00 Happy Kids Camp, boisko do siatkówki plażowej przy ul. Plac Św. Katarzyny 9
Akademia siatkówki plażowej dla najmłodszych. Zgłoszenia przyjmowane będą na boiskach Zespołu Szkół Nr 10 u prowadzących. Ilość miejsc jest ograniczona (20 osób każdego dnia). Wstęp wolny.

godz. 17:00 5. Festiwal Teatrów Ulicznych: Teatr Adama Walnego – Hamlet, dziedziniec I Liceum Ogólnokształcącego
Dzięki autorskiej technice marionetek podwodnych przeniesiemy się w świat zemsty Ducha zamordowanego Ojca, realizowanej dłońmi żywego syna – Hamleta. Wstęp wolny.

godz. 17:00 Rejsy z Toruńskimi Flisakami, Bulwar Filadelfijski
Rejsy w godz. 17:00-21:00 Zbiórka na Bulwarze Filadelfijskim na wysokości bramy Żeglarskiej. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć: punkt widokowy na Kępie Bazarowej, plażę przy Zamku Dybowskim, Bulwar Filadelfijski, panoramę Starego Miasta, Winnicę, Port Zimowy. Bilety: 5-20 zł w zależności od przystanku.

godz. 17:00 Progress – koncert, Letnia Scena na Barce
W plenerze Bulwaru Filadelfijskiego wystąpi dla toruńskiej publiki zespół Progress - rockowe połączenie pięciu osobowości. Zagrają swoje autorskie utwory. Wstęp wolny.

godz. 18:00 23. Międzynarodowy Festiwal Nova Muzyka i Architektura: Z podziemi do gwiazd wszechobecne rytmy, CKK Jordanki
Z toruńskimi symfonikami wystąpi duński pianista Rune Leicht Lund, a orkiestrę poprowadzi Mariusz Smolij. Usłyszymy m.in.: Poloneza dla Niepodległej, uwerturę do operetki Orfeusz w piekle i suitę z filmu Gwiezdne wojny. Bilety: 30 zł.

godz. 20:00 The Fluorescence – koncert, Letnia Scena na Barce
Indie-rockowe widowisko zaprezentuje The Fluorescence podczas cyklu “Letnia Scena na Barce”. Wrocławski Zespół, złożony z czterech muzyków, zagra własne utwory w nietypowym brzmieniu lo-fi. Wstęp wolny.

godz. 20:00 10. urodziny SPR, kawiarnia PERS, ul. Mostowa 6
W trakcie 10. urodzin Stowarzyszenia Pracowni Różnorodności będziemy mogli wziąć udział w Queer Quizie, który poprowadzi Jej Perfekcyjność. Od godz. 22:00 natomiast parkiet rozgrzewać będzie Tanzwinia, a po północy zagra Avtomat. Wstęp wolny.

godz. 21:00 Cuban Reggaeton: DJ Czekolada & Jonal Adrian Escobar Paez, Cubano Club, ul. Chełmińska 12
Impreza w rytmie muzyki kubańskiego reggaetonu. Zagra DJ Czekolada, a show taneczne zaprezentuje pochodzący z Wenezueli tancerz Jonal Adrian Escobar Paez. Bilety: 10 zł.

godz. 22:00 Kwadratura 20, klub NRD, ul. Browarna 6
Na techno after po Audiorzece zaprasza klub NRD. Zagrają: OTHK live, Cranz, Random Sequence, Pras - Cellular Level, Kruszytop. Wstęp wolny.


NIEDZIELA 4 sierpnia

godz. 10:00 Mistrzostwa Torunia Par Mieszanych w Siatkówce Plażowej, boisko do siatkówki plażowej przy ul. Plac Św. Katarzyny 9
W niedzielę na boisku na plaży zmierzą się pary mieszane. Zgłoszenia do turniejów przyjmowane na stronie internetowej: www.plazagotyku.pl

godz. 11:00 Wolny Jarmark Śniadaniowy, Rynek Nowomiejski
Na Jarmarku Śniadaniowym będzie można zakupić produkty naturalne, lokalne, przetworzone w sposób tradycyjny, domowy, bez sztucznych dodatków czy polepszaczy. Oprócz tego przewidziane są również ciepłe dania, które będzie można zjeść na miejscu. Organizatorzy zalecają wzięcie pojemników i toreb wielokrotnego użytku dla osób planujących większe zakupy. Wstęp wolny.

godz. 11:00 Rejs do Olenderskiego Parku Etnograficznego w Wielkiej Nieszawce, Przystań AZS, ul. Jerzego Popiełuszki
Na rejs do Wielkiej Nieszawki zapraszają Toruńscy Flisacy. Start z Przystani AZS Toruń na zachodnim skraju bulwaru w Toruniu o godz. 11:00. Powrót planowany jest 3,5 godziny później. Na miejscu uczestnicy będą mieli ok. 1,5 godziny na swobodne zwiedzanie skansenu.

godz. 12:00 Spacery tematyczne: Wielcy budowniczowie, CSW – Centrum Literatury
Kolejny cykl spacerów tematycznych - tym razem uczestnicy poznają budynki związane z działalnością wybitnych przedsiębiorców okresu międzywojennego: Roberta Tilka, Pawła Cierpiałkowskiego oraz Teodora Sponagela. Zbiórka w holu CSW. Wstęp wolny.

godz. 13:00 Toruń Bubble Day, Błonia Nadwiślańskie
Dzień Baniek Mydlanych zawita do Torunia w niedzielę. Dla uczestników przygotowane zostały trzy strefy: baniek mydlanych, relaksu i wypoczynku oraz towarzysząca - zamek dmuchany i stoiska z watą cukrową i popcornem. W programie również pokazy baniek mydlanych oraz zabawy z animatorami. Wstęp wolny.

godz. 13:00 Mistrzostwa Świata w speedrowerze, MotoPark
Po raz pierwszy w Toruniu odbędą się finały Mistrzostw Świata w speedrowerze. W MotoParku przy ul. Bielańskiej 66 zawodnicy będą rywalizować o miano najlepszej drużyny na świecie oraz o przepustki do finału. Wstęp wolny.

godz. 15:30 5. Festiwal Teatrów Ulicznych: Big Joe Stolle, Letnia Scena na Barce
Niemiecki zespół “Big Joe Stolle” bluesowym brzmieniem poruszy Toruń na Scenie Letniej na barce. Zagra muzykę inspirowaną latami 60. i 70., we własnej, nowoczesnej aranżacji. Wstęp wolny.

godz. 15:00 Festiwal Drwęcy 2019, Kaszczorek u ujścia Drwęcy do Wisły
Drugiego dnia Festiwalu Drwęcy mieszkańcy będą mieli do wyboru cały wachlarz wydarzeń turystycznych i kulturalnych. Dla aktywnych przewidziano 3 serie spływu kajakowego na trasie Lubicz Dolny - Wygoda oraz wycieczkę rowerową wzdłuż Drwęcy (start o godz. 13:00). Plan dnia można uzupełnić o zwiedzanie Parku Etnograficznego (godz. 12:00) oraz przedstawienie teatralne dla dzieci (godz. 16:00). O godzinie 17:00 ponownie rozpocznie się zabawa przy muzyce i inne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Wstęp wolny.

godz. 15:40 11. Inscenizacje Zamkowe, Zamek Krzyżacki
W ramach 11. Inscenizacji na Zamku Krzyżackim w niedzielę odbędzie się “Bitwa o Zamek Toruński”. Wstęp wolny. Harmonogram wydarzenia:

  • godz. 15:40 - Wymarsz wojsk polskich i krzyżackich pod Ratusz Staromiejski
  • godz. 16:00 - Wprowadzenie wojsk polskich na Rynek Staromiejski
  • godz. 16:00 - 16.30 Krótka scenka aktorska i powrót wojsk na zamek.
  • godz. 17:00 - Bitwa w fosie a następnie bitwa pod zamkiem głównym
  • godz. 17:00 Rejsy z Toruńskimi Flisakami, Bulwar Filadelfijski. Zbiórka na Bulwarze Filadelfijskim na wysokości bramy Żeglarskiej. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć: punkt widokowy na Kępie Bazarowej, plażę przy Zamku Dybowskim, Bulwar Filadelfijski, panoramę Starego Miasta, Winnicę, Port Zimowy. Bilety: 5-20 zł w zależności od przystanku.

godz. 16:00 Happy Kids Camp, boisko do siatkówki plażowej przy ul. Plac Św. Katarzyny 9
Akademia siatkówki plażowej dla najmłodszych. Zgłoszenia przyjmowane będą na boiskach Zespołu Szkół Nr 10 u prowadzących. Ilość miejsc jest ograniczona (20 osób każdego dnia). Wstęp wolny.

godz. 16:00 Rodzinny Zumba Maraton, Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży, ul. Łokietka 3
Solidną dawkę ruchu zapewni prowadzony przez profesjonalnych instruktorów Rodzinny Zumba Maraton. Dla uczestników przygotowany został poczęstunek, animacje dla dzieci oraz strefa masażu. Bilety: 20 zł. Pieniądze zebrane w trakcie maratonu przekazane zostaną na rehabilitację Pana Jacka Popowskiego.

godz. 16:45 12. runda PGE Ekstraligi: Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław, Motoarena
W niedzielę Get Well Toruń w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi podejmować będzie drużynę z Wrocławia. Początek spotkania o godzinie 16:45. Bilety: 10-110 zł.

godz. 18:00 Thunderbolts, Letnia Scena na Barce
W trakcie niedzielnego wieczoru usłyszymy wokal byłego uczestnika programu "The Voice of Kids" - Sebastiana Radzimskiego. Wystąpi on na Letniej Scenie na Barce ze swoim zespołem, Thunderbolts. Wstęp wolny.

godz. 19:00 ba-Rockowo – Infinito Quartet ft. Daniel Pradella, Dwór Artusa
Infinito Quartet powraca na scenę Dworu Artusa, aby zaprezentować swój nowy, wybuchowy program. Po raz kolejny dziewczyny wraz z bydgoskim pianistą i aranżerem Danielem Pradellim zaprezentują utwory rozrywkowe zagrane w klasyczny sposób. Bilety: normalny - 30 zł, ulgowy - 20 zł.

godz. 20:00 Blue Willmingtons, Letnia Scena na Barce
W pięknej scenerii toruńskiego bulwaru swoim ciężkim brzmieniem zachwyci Blue Willmingtons - zespół ze Starogardu Gdańskiego czerpiący inspiracje z korzeni bluesa. Wstęp wolny.

godz. 20:30 Mariackie Koncerty Organowe 2019, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
Kolejna odsłona “Mariackich Koncertów Organowych 2019”. Wydarzenie organizowane jest na rzecz renowacji zabytkowych organów kościoła Wniebowzięcia NMP w Toruniu. Na organach zagra Szymon Ofiara.

godz. 21:00 Rotten Mind, Slug Abuse, Shivers – koncert, Koniec Świata ul. Podmurna 4
Na punkową imprezę zaprasza klub Koniec Świata. Wystąpią: Rotten Mind, Slug Abuse oraz Shivers. Bilety: 20 zł.

Fot. Daniel Pach

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2019-11-17 15:30
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2019-11-18 20:00
miejsce
Parter - Whisky Vodka Cocktail...
wstęp biletowany
kiedy
2019-11-20 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2019-11-21 18:30
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
Szanowny Czytelniku!

Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych serwisów.
Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź Dalej" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.


Stosowanie plików cookies i innych technologii

Wraz z naszymi partnerami stosujemy pliki cookies (ciasteczka) i inne pokrewne technologie, które mają na celu:
- Zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych stron
- Ulepszenie świadczonych przez nas usług poprzez wykorzystanie danych w celach analitycznych i statystycznych
- Poznanie Twoich preferencji na podstawie sposobu korzystania z naszych serwisów
- Wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom

Zakres wykorzystywania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Bez wprowadzenia zmian ustawień, informacje w plikach cookies mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.


Administratorzy danych

Administratorem tych danych jesteśmy my, czyli Twoje-Miasto Sp. z o.o., ul. Legionów 57A 86-300 Grudziądz jak również nasi Zaufani Partnerzy z którymi współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w Polityce Prywatności.


Jak wykorzystujemy Twoje dane

W ramach świadczonych przez nas usług staramy się wyświetlać reklamy odpowiadające Twoim zainteresowaniom, które dotyczą naszych produktów oraz produktów klientów korzystających z naszych usług reklamowych (marketing bezpośredni). W tym celu wykorzystujemy informacje zapisywane w plikach cookies, które otrzymujemy podczas korzystania z naszych stron. Nasze działania podejmowane są zgodnie z obowiązującym prawem w ramach tzw. uzasadnionego interesu administratora danych, ponieważ chcemy, by wszystkie nasze usługi, w tym wyświetlane reklamy, były najlepiej dopasowane do potrzeb użytkownika.


Wykorzystywanie Twoich danych przez naszych partnerów

Podobne działania w celach marketingowych podejmują nasi Zaufani Partnerzy, którym udostępniamy powierzchnię reklamową na naszych stronach. Wśród Zaufanych Partnerów znajdują się dostawcy technologii reklamowej, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne oraz reklamodawcy.
Nasi partnerzy gromadzą i wykorzystują informacje określające Twój sposób korzystania z naszych serwisów. Dzięki temu wyświetlają reklamy najbardziej dopasowane do uzyskanych informacji oraz udostępniają je innym podmiotom wyświetlającym lub zlecającym reklamę w Internecie.
W związku z reformą prawa ochrony danych osobowych nasi partnerzy potrzebują Twojej zgody na działania, których dokonują na naszych stronach. W przypadku jej udzielenia nasi partnerzy będą mogli, w ramach uzasadnionego interesu, wykorzystać Twoje informacje także dla celów analitycznych służących ocenie skuteczności podejmowanych działań marketingowych.
Pamiętaj, że ewentualna zgoda jest Twoją dobrowolną decyzją, natomiast brak jej udzielenia może wpłynąć na Twój komfort korzystania z naszych serwisów. Reklamy nieodpowiadające zainteresowaniom użytkownika są nie tylko nieatrakcyjne, ale i drażniące dla odbiorcy.

Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"). Udzieloną zgodę możesz w każdej chwili wycofać, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że korzystanie z tych informacji do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.


Jakie masz prawa?

Masz pełne prawo do zgłoszenia podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane osobowe żądania dostępu do tych informacji, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pamiętaj jednak, że nie w każdym przypadku możliwe jest zrealizowanie Twoich praw w odniesieniu do informacji zapisanych w plikach cookies.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.