25 lipiec 2019

Weekend w Toruniu

fot. www.torun.pl / Daniel Pach
Żużlowe zmagania na Motoarenie, rozgrywki o Mistrzostwo w Piłce Nożnej Plażowej, 18. Top-Cross Maraton – fani sportu w ten weekend w Toruniu nie będą zawiedzeni. Na starówce królować będzie natomiast impro – Belle Etage z dwoma spektaklami ulicznymi oraz Międzynarodowy Festiwal Improwizacji JO! w Dworze Artusa.
REKLAMA

PIĄTEK 26 lipca

godz. 10:00-23:00 Międzynarodowy Festiwal Improwizacji JO!, Dwór Artusa
Jedno z największych wydarzeń teatru improwizowanego zawita do Torunia. W programie przewidywane są: warsztaty w języku angielskim i polskim, spektakle w Dworze Artusa oraz imprezy w sali koncertowej klubu Dwa Światy.

Warsztaty:

 • godz. 10:00-13:00 Nick Byrne - Unconditional Improv - MIXER WORKSHOP
 • godz. 10:00-13:00 Laura Doorneweerd - Lionesses - women in improv
 • godz. 10:00-13:00 Gael Perry - Man is a wolf to man
 • godz. 10:00-13:00 Charlotte de Metsenaere - Is this really happening?
 • godz. 14:00-17:00 Gael Perry - Improv toolbox: Freeform, scene edits and organic transitions
 • godz. 14:00-17:00 Charlotte de Metsenaere - Feedback, loading...
 • godz. 14:00-17:00 Artur Jóskowiak - Gdzie? (warsztat PL)

Spektakle w Dworze Artusa:

 • godz. 18:00-22:30 Improkracja, Unconditional - mixer team by Nick Byrne, Babel - project by Małgorzata Różalska, The Fraltons

Impreza w klubie Dwa Światy:

 • godz. 23:00 Improv Hyde Park

godz. 11:00 Tajemnicze obrazy z przeszłości – ryty naskalne, Muzeum Okręgowe, budynek przy ul. Św. Jakuba 20a – Archeologia
Zielone wakacje w Muzeum Okręgowym to seria działań edukacyjnych, które mają na celu zachęcić do aktywnego spędzenia wolnego czasu, łącząc w sobie elementy zabawy i edukacji. Zajęcia “Tajemnicze obrazy z przeszłości” składać się będą z dwóch części: krótkiego wprowadzenia multimedialnego dotyczącego prehistorycznych rytów naskalnych oraz zajęć praktycznych, podczas których uczestnicy będą mogli samodzielnie wykonać ryt inspirowany dziełem z przeszłości.

godz. 11:00-12:00 Wakacyjne spotkania z przyrodą, Ogród Zoobotaniczny
Letni cykl zajęć przyrodniczych w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu przeznaczony jest dla dzieci wraz z opiekunami. Uczestnicy poznają dietę, przygotują posiłki i samodzielnie nakarmią wybranych mieszkańców Ogrodu.

godz. 17:00 Scena jest Wasza: Nocti, Scena Letnia na Barce
“Scena jest Wasza” to plebiscyt dla młodych, debiutujących zespołów i wokalistów. Ta muzyczna inicjatywa ma pomóc im w promocji własnego dorobku artystycznego - wygraną w konkursie jest realizacja profesjonalnego teledysku. Tym razem na Letniej Scenie na Barce usłyszymy rockowy koncert toruńskiego zespołu Nocti. Wstęp wolny.

godz. 18:00 Letni kurs kaligrafii, CSW - Centrum Literatury
Kurs przeznaczony dla wszystkich, którzy marzą o tworzeniu pięknych liter. Pozwoli on zaznajomić się z podstawowymi narzędziami oraz rodzajami tuszu i atramentu. Piątkowe spotkanie poświęcone będzie pismu renesansowemu. Bilety: 25 zł.

godz. 18:00 Lipcowe Warsztaty Fotograficzne - Dzień 1, Domkultury! Bydgoskie Przedmieście, ul. Sienkiewicza 11/3
Warsztaty fotograficzne przeznaczone dla osób na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Prowadzone będą przez Artura z WoofSnap. Jedyne wymagania sprzętowe to aparat cyfrowy z trybem manualnym. Zapisy na: art@woofsnap.com

godz. 20:00 Rejsy wieczorne z Toruńskimi Flisakami - zachód słońca na Wiśle, Przystań AZS, ul. Jerzego Popiełuszki
Toruńscy Flisacy zapraszają na rejs w trakcie “najpiękniejszych zachodów słońca”. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał zawodowy sternik. Bilety: 40 zł.

godz. 20:00 Alternatywna Scena Letnia: Diuna, Letnia Scena na Barce
Kolejna odsłona cyklu Alternatywnej Sceny Letniej - tym razem dla toruńskiej publiki zagra Diuna, zespół z pogranicza stoner, psychedelic oraz noise rocka. W pięknej scenerii toruńskiego bulwaru wystąpią: Konstanty Mierzejewski, Patryk Mitzig, Maciek Klimiuk i Jakub Didkowski. Wstęp wolny.

godz. 21:30 Kino Zamkowe: Płoty (2016), Zamek Krzyżacki
Centrum Kultury Zamek Krzyżacki zaprasza na seans w średniowiecznych ruinach toruńskiej twierdzy. Tym razem widzowie zobaczą film w reżyserii Denzela Washingtona z 2016 roku, zdobywcę 7 nagród i 30 nominacji.

godz. 21:00 Nie jestem na Audio, bo wolę być w NRD!, klub NRD, ul. Browarna 6
Toruńska wersja płockiego festiwalu Audioriver. Wstęp z listy FB wolny, pozostałe osoby - 10 zł.

godz. 21:00 Branżówka vol.26, Koniec Świata, ul. Podmurna 4
Podczas dwudziestej szóstej odsłony Branżówki wystąpią Shaysa i Aira, a dla publiki zagrają DJ Twoja Była, Monia Łonia oraz DJ Korni. Wstęp: 5 zł.

godz. 21:00 Havana Siempre: C-Tite & Asley Zumba / Cuba, Cubano Club, ul. Chełmińska 12
“Prawdziwe latino w pełni lata!” - na imprezę w stylu latino zaprasza Cubano Club. Zagra DJ C-tite, a show i animacje taneczne zaprezentuje pochodzący z Kuby tancerz Asley Zumba.


SOBOTA 27 lipca

godz. 9:00 Parkrun Toruń #211, ul. Leśny Trakt
Poranna dawka ruchu na świeżym powietrzu w każdą sobotę o 9:00 w lasku Na Skarpie. Uczestnicy do pokonania będą mieli odcinek 5 km biegiem, truchtem lub marszem. Wymagana wcześniejsza rejestracja. Wstęp wolny.

godz. 9:00-15:00 XVIII Top-Cross Maraton, Arena Toruń
Jeden z nielicznych maratonów, podczas którego nie ma limitu czasu, a każdy uczestnik jest klasyfikowany według przebiegniętego dystansu. Start maratonu o godzinie 9:00 spod hali sportowej Arena Toruń przy ul. Bema. Szczegółowe informacje na: https://link.do/uf2Vn

godz. 10:00-15:00 25. urodziny Antykwariatu, Toruński Antykwariat Księgarski, ul. Wysoka 16
Z okazji 25-lecia działalności Toruński Antykwariat Księgarski zaprasza na drobny poczęstunek i rozmowy o książkach. Podczas wydarzenia uczestnicy powspominają stary antykwariat na Podmurnej oraz przeprowadzą konsultacje nad projektem nowego pomieszczenia na Wysokiej. Wstęp wolny.

godz. 10:00-20:00 Turniej Finałowy o Mistrzostwo I Ligi w Piłce Nożnej Plażowej, Toruń Plaza
FC Toruń zaprasza na Turniej Finałowy o Mistrzostwo I Ligi w Piłce Nożnej Plażowej.

Harmonogram turniejów:

 • godz. 10:00 BSC Termy Poddębice - FC Toruń
 • godz. 11:00 Hetman Tykocin - Zgoda Chodecz BST
 • godz. 12:00 KS Sośnica Gliwice - Heiro Rzeszów
 • godz. 13:00 AP Kotwica Kołobrzeg - Zdrowie Garwolin
 • godz. 15:00 KP Rapid Lublin - FC Toruń
 • godz. 16:00 BSC Termy Poddębice - Zgoda Chodecz BST
 • godz. 17:00 Hetman Tykocin - KS Sośnica Gliwice
 • godz. 18:00 Heiro Rzeszów - AP Kotwica Kołobrzeg
 • godz. 19:00 Zdrowie Garwolin - KP Rapid Lublin

godz. 10:00-23:00 Międzynarodowy Festiwal Improwizacji JO!, Dwór Artusa
Jedno z największych wydarzeń teatru improwizowanego zawita do Torunia. W programie przewidywane są: warsztaty w języku angielskim i polskim, spektakle w Dworze Artusa oraz imprezy w sali koncertowej klubu Dwa Światy.

Warsztaty:

 • godz. 10:00-13:00 Charlotte de Metsenaere - True Story - MIXER WORKSHOP
 • godz. 10:00-13:00 Billy Kissa - Make them care
 • godz. 10:00-13:00 Nick Byrne - In The Moment
 • godz. 10:00-17:00 Laura Doorneweerd & Gael Perry - Double Deep Dive into: Posture, Positions and other Physical stuff
 • godz. 14:00-17:00 Kuba Śliwiński - Podróż przez wyobraźnię (warsztat PL)
 • godz. 14:00-17:00 Katarzyna Chmara - Daj głos - Twoja moc na scenie! (warsztat PL)

Spektakle w Dworze Artusa:

 • godz. 18:00-22:30 Slavic Party 24/7, True Story! - mixer team by Charlotte de Metsenaere, Parallel - project by Nick Byrne, Three Deadly Sinners.

Impreza w klubie Dwa Światy:

 • godz. 23:00 Improv Music Jam

23. Międzynarodowy Festiwal Nova Muzyka i Architektura

 • godz. 10:00 Muzyka organowa na Kujawach, Hanza Cafe - prelekcja dotycząca budowy i historii organów. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać wybrane toruńskie organy i porównać je do innych instrumentów, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wstęp wolny.
 • godz. 10:30 Muzyka organowa na Kujawach, kościół św. Szczepana - minirecital organowy na 13-głosowym instrumencie z początku XX wieku. Wstęp wolny.

godz. 10:00 Spacer historyczny w cieniu toruńskich kamienic, pomnik Józefa Hallera
Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej zaprasza na spacer wszystkich, którzy chcą przenieść się w przeszłość i lepiej poznać najnowszą historię Torunia. Spacer śladami działań niepodległościowych na toruńskim Starym i Nowym Mieście w latach 1919-1945 rozpocznie się spod pomnika gen. Józefa Hallera. Wstęp wolny.

godz. 11:00 Pilates pod chmurką, Skwer przy ul. Józefa Mossakowskiego
Fundacja GOtoruń zaprasza na zajęcia z pilatesu. W programie przewidziane są również konsultacje dotyczące zdrowego i aktywnego trybu życia. Wstęp wolny.

godz. 11:00 Krzysztof Sulima Camp 2019, Arena Toruń
Druga edycja koszykarskiego wydarzenia w Toruniu – Krzysztof Sulima Camp – skierowana jest do dzieci od 7 do 13 roku życia, które dobrą zabawę chcą połączyć z aktywnością fizyczną. Wstęp wolny.

godz. 12:00 Historia jednej rośliny: Calendula officinalis, Olenderski Park Etnograficzny w Wielkiej Nieszawce
Muzeum Etnograficzne zaprasza do swojego oddziału w Małej Nieszawce na spotkanie poświęcone nagietkowi lekarskiemu, roślinie która nie tylko zachwyca swoim wyglądem, specyficznym zapachem ale także posiada właściwości lecznicze. Dowiemy się jak się suszy kwiat nagietka, co można z nich zrobić oraz dlaczego dziewczęta przystrajały nim głowę. Wraz z uczestnikami spróbujemy zrobić mydło nagietkowe. Bilety normalne: 10 zł, ulgowe: 5 zł. Liczba miejsc ograniczona.

godz. 12:00 Oprowadzania weekendowe po wystawie Mariny Abramović „Do czysta/ The Cleaner”, Centrum Sztuki Współczesnej
Kolejna możliwość zwiedzenia z przewodnikiem wystawy Mariny Abramović, działającej od około pięciu dekad wybitnej artystki, ikony performansu i niezwykłej postaci świata sztuki współczesnej. Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 56 610 97 16, eduakcje@csw.torun.pl

godz. 12:00-16:00 Odtwarzanie performansów Mariny Abramović: Czyszczenie lustra, Imponderabilia, Jednoczesna iluzja, Centrum Sztuki Współczesnej

Kolejna okazja do wzięcia udziału w performansach stworzonych przez Marinę Abramović - serbskiego pochodzenia artystkę intermedialną. 27 lipca odtworzone zostaną: Czyszczenie lustra, Imponderabilia oraz Jednoczesna iluzja. Cały harmonogram performansów dostępny na: https://marina.csw.torun.pl/plan-reperformansow/

godz. 16:00 Lipcowe Warsztaty Fotograficzne – Dzień 2, Domkultury! Bydgoskie Przedmieście, ul. Sienkiewicza 11/3
Warsztaty fotograficzne przeznaczone dla osób na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Prowadzone będą przez Artura z WoofSnap. Jedyne wymagania sprzętowe to aparat cyfrowy z trybem manualnym. Zapisy na: art@woofsnap.com

godz. 17:00 Rejsy z Toruńskimi Flisakami, Bulwar Filadelfijski
Na rejs po Wiśle zapraszają Toruńscy Flisacy od godz. 17:00 do 21:00. Zbiórka na Bulwarze Filadelfijskim na wysokości bramy Żeglarskiej. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć: punkt widokowy na Kępie Bazarowej, plażę przy Zamku Dybowskim, Bulwar Filadelfijski, panoramę Starego Miasta, Winnicę, Port Zimowy. Bilety: 5-20 zł w zależności od przystanku.

godz. 17:00 5. Festiwal Teatrów Ulicznych: Belle Etage, Rynek Staromiejski
Stworzony przez wiedeńską grupę Belle Etage spektakl uliczny “Timetraveler” przeniesie toruńską publikę w czasie. Teatr stawia na interakcję z publicznością - zwraca uwagę na wyjątkowość danego miejsca i jego atmosferę. Wstęp wolny.

godz. 17:00 Scena jest Wasza: The Wild Page, Letnia Scena na Barce
“Scena jest Wasza” to plebiscyt dla młodych, debiutujących zespołów i wokalistów. Ta muzyczna inicjatywa ma pomóc im w promocji własnego dorobku artystycznego - wygraną w konkursie jest realizacja profesjonalnego teledysku. Tym razem na Letniej Scenie na Barce usłyszymy zespół inspirujący się muzyką lat 70. - The Wild Page. Wstęp wolny.

godz. 18:00 Tauron Speedway Euro Championship 2019: Round 2, Motoarena
Po raz trzeci w historii toruńska Motoarena będzie gospodarzem Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Zawody te będą szczególnie wyjątkowe - w sobotę Toruń świętuje 10-lecie otwarcia nowego stadionu żużlowego. Wejście na Motoarenę od godziny 16:00.

godz. 20:00 Funkasanki, Letnia Scena na Barce
Letnią Sceną na Barce poruszy duet Funkasanki - zespół tworzący muzykę elektroniczną spod znaku downbeatu z wpływami alternatywy, soulu a nawet popu. Wstęp wolny.

godz. 21:00 Hit the floor!, klub NRD, ul. Browarna 6
“Kilo Bouncu i dobrej zabawy” - tak wydarzenie opisuje organizator hip-hopowej imprezy. Wstęp z listy FB wolny, pozostałe osoby - 10 zł.

godz. 21:00 Vengo De Cuba: DJ Tofifi & Jonal Adrian Escobar Paez, Cubano Club, ul. Chełmińska 12
Ze słonecznym uśmiechem na twarzy Cubano Club zaprasza na imprezę w stylu latino. Zagra DJ Tofifi, a show i animacje taneczne zaprezentuje pochodzący z Wenezueli tancerz Jonal Adrian Escobar Paez.

godz. 21:30 Kino Zamkowe: Dunkierka (2017), Zamek Krzyżacki
Centrum Kultury Zamek Krzyżacki zaprasza na seans w średniowiecznych ruinach toruńskiej twierdzy. Tym razem widzowie zobaczą film w reżyserii Christophera Nolana z 2017 roku, zdobywcę 12 nagród i 56 nominacji.


NIEDZIELA 28 lipca

godz. 9:00-19:00 Turniej Finałowy o Mistrzostwo I Ligi w Piłce Nożnej Plażowej, Toruń Plaza
FC Toruń zaprasza na Turniej Finałowy o Mistrzostwo I Ligi w Piłce Nożnej Plażowej.

Harmonogram turniejów:

 • godz. 09:00 KS Sośnica Gliwice - BSC Termy Poddębice
 • godz. 10:00 Zgoda Chodecz BST - AP Kotwica Kołobrzeg
 • godz. 11:00 KP Rapid Lublin - Hetman Tykocin
 • godz. 12:00 Zdrowie Garwolin - Heiro Rzeszów
 • godz. 13:00 FC Toruń - KS Sośnica Gliwice
 • godz. 15:00 AP Kotwica Kołobrzeg- BSC Termy Poddębice
 • godz. 16:00 Zgoda Chodecz BST - KP Rapid Lublin
 • godz. 17:00 Heiro Rzeszów - Hetman Tykocin
 • godz. 18:00 FC Toruń - Zdrowie Garwolin

godz. 10:00-23:00 Międzynarodowy Festiwal Improwizacji JO!, Dwór Artusa
Jedno z największych wydarzeń teatru improwizowanego zawita do Torunia. W programie przewidywane są: warsztaty w języku angielskim i polskim, spektakle w Dworze Artusa oraz imprezy w sali koncertowej klubu Dwa Światy.

Warsztaty:

 • godz. 10:00-13:00 Sacha Hoedemaker - Musical Improv for Musicians
 • godz. 10:00-13:00 Laura Doorneweerd - Improv for Kids
 • godz. 10:00-17:00 Billy Kissa - The Bench
 • godz. 10:00-17:00 Nick Byrne - The Secret of Great Improv;)
 • godz. 14:00-17:00 Sacha Hoedemaker - Intro to musical improv
 • godz. 14:00-17:00 Małgorzata Różalska - Samoreżyserowanie (warsztat PL)

Spektakle w Dworze Artusa:

 • godz. 18:00-22:30 Impy, Muzalians, Arnold Improv, FINAL SHOW

Impreza w klubie Dwa Światy:

 • godz. 23:00 Chillout

godz. 11:00-14:30 Rejs do Olenderskiego Parku Etnograficznego w Wielkiej Nieszawce, Przystań AZS, ul. Jerzego Popiełuszki
Na rejs do Wielkiej Nieszawki zapraszają Toruńscy Flisacy. Start o godz. 10:00 z Przystani AZS Toruń na zachodnim skraju bulwaru. Powrót planowany jest 3,5 godziny później. Na miejscu uczestnicy będą mieli ok. 1,5 godziny na swobodne zwiedzanie skansenu.

godz. 13:00-17:30 Odtwarzanie performansów Mariny Abramović: Uwalnianie pamięci, Czyszczenie lustra, Cebula, Centrum Sztuki Współczesnej
Kolejna okazja do wzięcia udziału w performansach stworzonych przez Marinę Abramović - serbskiego pochodzenia artystkę intermedialną. 28 lipca odtworzone zostaną: Uwalnianie pamięci, Czyszczenie lustra oraz Cebula. Cały harmonogram performansów dostępny na: https://marina.csw.torun.pl/plan-reperformansow/

godz. 16:00 Podgórski Walczyk, Letnia Scena na Barce
W ramach letnich koncertów na Barce o godzinie 16:00 wystąpi zespół Podgórski Walczyk w 40 osobowym składzie. Wstęp wolny.

godz. 16:00-21:30 Piknik dla Klimatu, Kulturhauz, ul. Poniatowskiego 5/2
Ruch Klimatyczny Toruń zaprasza na Piknik dla Klimatu, podczas którego uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach z jogi vinyasa, podzielić się jedzeniem w Kuchni Społecznej oraz obejrzeć amerykański film: "Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska". Podczas wydarzenia dostępny będzie również kącik dla dzieci.

godz. 17:00 5. Festiwal Teatrów Ulicznych: Belle Etage, Rynek Staromiejski
Spektakl uliczny “Tango? Si, Tango!” na Rynku Staromiejskim zaprezentuje wiedeńska grupa “Belle Etage”. Zachęci on mieszkańców do ulicznego tańca. Teatr stawia na interakcję z publicznością - zwraca uwagę na wyjątkowość danego miejsca i jego atmosferę. Wstęp wolny.

godz. 17:00 Tawerna – koncert szantowy, Letnia Scena na Barce
Letnią Sceną na Barce poruszy zespół szantowy Tawerna w składzie: wokal -
Anna Sztandarska; perkusja - Piotr Kamiński; bongosy, harmonijka, tamburyn, wokal - Piotr Kołybsk; gitara basowa - Kacper Chrząszczewski; gitara prowadząca i wokal - Darek Sikorski. Wstęp wolny.

godz. 17:00 23. Międzynarodowy Festiwal Nova Muzyka i Architektura: Muzyczne przestrzenie północy, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
W ramach 23. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura w CKK Jordanki wystąpi Ensemble Nylandia - fiński zespół specjalizujący się w muzyce dawnej. W niedzielę zaprezentuje dla toruńskiej publiczności eklektyczny program złożony z pieśni średniowiecznych, jak i tych z XVIII w. Bilety: 15 zł.

godz. 17:00 Rejsy z Toruńskimi Flisakami, Bulwar Filadelfijski
Na rejs po Wiśle zapraszają Toruńscy Flisacy od godz. 17:00 do 21:00. Zbiórka na Bulwarze Filadelfijskim na wysokości bramy Żeglarskiej. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć: punkt widokowy na Kępie Bazarowej, plażę przy Zamku Dybowskim, Bulwar Filadelfijski, panoramę Starego Miasta, Winnicę, Port Zimowy. Bilety: 5-20 zł w zależności od przystanku.

godz. 19:00 Koncert uwielbienia - Tylko Ty wraz z zespołem Obdarowani, Letnia Scena na Barce
Wraz ze stypendystami Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia “Tylko Ty” na Letniej Scenie na Barce wystąpi zespół stowarzyszenia Obdarowani. Wstęp wolny.

godz. 20:00 Long Lonely Winter, Letnia Scena na Barce
W plenerze Bulwaru Filadelfijskiego publiczność toruńska usłyszeć będzie mogła Long Lonely Winter - młody bydgoski zespół, finalistów przeglądów niezależnych zespołów, w tym Kujawsko-Pomorskiego Przeglądu Kapel. Wstęp wolny.

godz. 20:30 Mariackie Koncerty Organowe 2019, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
W niedzielę kolejna odsłona “Mariackich Koncertów Organowych 2019”. Wydarzenie organizowane jest na rzecz renowacji zabytkowych organów kościoła Wniebowzięcia NMP w Toruniu. Na organach zagra Kamil Frąś.

godz. 21:30 Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego nocą, Zamek Krzyżacki
Nocne Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego to wspaniałe, nocne wydarzenie, podczas którego każdy odwiedzający ma okazję poznać zakamarki i historie kryjące się w murach zamku. Zamkowy przewodnik zabierze uczestników wydarzenia również do miejsc, które są niedostępne na co dzień dla zwiedzających. Wstęp wolny.

Fot. Daniel Pach

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2019-11-17 15:30
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2019-11-18 20:00
miejsce
Parter - Whisky Vodka Cocktail...
wstęp biletowany
kiedy
2019-11-20 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2019-11-21 18:30
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
Szanowny Czytelniku!

Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych serwisów.
Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź Dalej" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.


Stosowanie plików cookies i innych technologii

Wraz z naszymi partnerami stosujemy pliki cookies (ciasteczka) i inne pokrewne technologie, które mają na celu:
- Zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych stron
- Ulepszenie świadczonych przez nas usług poprzez wykorzystanie danych w celach analitycznych i statystycznych
- Poznanie Twoich preferencji na podstawie sposobu korzystania z naszych serwisów
- Wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom

Zakres wykorzystywania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Bez wprowadzenia zmian ustawień, informacje w plikach cookies mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.


Administratorzy danych

Administratorem tych danych jesteśmy my, czyli Twoje-Miasto Sp. z o.o., ul. Legionów 57A 86-300 Grudziądz jak również nasi Zaufani Partnerzy z którymi współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w Polityce Prywatności.


Jak wykorzystujemy Twoje dane

W ramach świadczonych przez nas usług staramy się wyświetlać reklamy odpowiadające Twoim zainteresowaniom, które dotyczą naszych produktów oraz produktów klientów korzystających z naszych usług reklamowych (marketing bezpośredni). W tym celu wykorzystujemy informacje zapisywane w plikach cookies, które otrzymujemy podczas korzystania z naszych stron. Nasze działania podejmowane są zgodnie z obowiązującym prawem w ramach tzw. uzasadnionego interesu administratora danych, ponieważ chcemy, by wszystkie nasze usługi, w tym wyświetlane reklamy, były najlepiej dopasowane do potrzeb użytkownika.


Wykorzystywanie Twoich danych przez naszych partnerów

Podobne działania w celach marketingowych podejmują nasi Zaufani Partnerzy, którym udostępniamy powierzchnię reklamową na naszych stronach. Wśród Zaufanych Partnerów znajdują się dostawcy technologii reklamowej, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne oraz reklamodawcy.
Nasi partnerzy gromadzą i wykorzystują informacje określające Twój sposób korzystania z naszych serwisów. Dzięki temu wyświetlają reklamy najbardziej dopasowane do uzyskanych informacji oraz udostępniają je innym podmiotom wyświetlającym lub zlecającym reklamę w Internecie.
W związku z reformą prawa ochrony danych osobowych nasi partnerzy potrzebują Twojej zgody na działania, których dokonują na naszych stronach. W przypadku jej udzielenia nasi partnerzy będą mogli, w ramach uzasadnionego interesu, wykorzystać Twoje informacje także dla celów analitycznych służących ocenie skuteczności podejmowanych działań marketingowych.
Pamiętaj, że ewentualna zgoda jest Twoją dobrowolną decyzją, natomiast brak jej udzielenia może wpłynąć na Twój komfort korzystania z naszych serwisów. Reklamy nieodpowiadające zainteresowaniom użytkownika są nie tylko nieatrakcyjne, ale i drażniące dla odbiorcy.

Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"). Udzieloną zgodę możesz w każdej chwili wycofać, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że korzystanie z tych informacji do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.


Jakie masz prawa?

Masz pełne prawo do zgłoszenia podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane osobowe żądania dostępu do tych informacji, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pamiętaj jednak, że nie w każdym przypadku możliwe jest zrealizowanie Twoich praw w odniesieniu do informacji zapisanych w plikach cookies.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.