30 listopad 2019

Świąteczny jarmark zaprasza

fot. www.torun.pl / Wojtek Szabelski Fotograf
W piątek 29 listopada 2019 roku inauguracji doczekał się Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy. W świątecznym miasteczku na Rynku Staromiejskim zakupy zrobimy przez najbliższe dwadzieścia cztery dni.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Na otwarciu Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zaśpiewali zespół Mała Rewia oraz Mikołaj Macioszczyk, uczestnik programu The Voice of Poland. Pierwsi goście mogli także zrobić świąteczne zakupy. Na terenie jarmarku znajduje się ponad trzydzieści straganów, w których kupimy ozdoby choinkowe, zabawki, słodycze, wino, oscypki, ryby i sery wędzone, wędliny, pierniki, przetwory, ubrania, biżuterię, perfumy, rękodzieło i wiele innych. Nie brakuje też wyboru ciepłych posiłków i napojów, a na najmłodszych czeka bezobsługowy park linowy, diabelski młyn i karuzela łańcuchowa.

- Już po raz trzeci wspólnie z mieszkańcami organizujemy Toruński Jarmark Bożonarodzeniowypowiedział zastępca prezydenta Torunia Andrzej Rakowicz. - Wydaje mi się, że ta edycja jest jeszcze piękniejsza od poprzedniej. Życzę państwu miłej zabawy, udanych zakupów i dużo radości na święta.

Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko stoiska handlowe, ale też masa atrakcji i wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy zaplanowali sporo koncertów, spektakli, warsztatów, pokazów czy inscenizacji filmowych. W ramach Zimowego Kina zobaczymy m.in. „Epokę Lodowcową” czy „Krainę Lodu”. Najmłodszych tradycyjnie odwiedzi Święty Mikołaj, a w przedostatni dzień jarmarku rozdawane będą żywe choinki. Nie zabraknie też akcji charytatywnych.

- W sobotę 30 listopada w godz. 17:30 - 21:00 odbędzie się świąteczna licytacjainformuje rzecznik firmy Snake S.C., która organizuje jarmark. - Toruńscy handlowcy i biznesmeni przekazali dużo ciekawych fantów, m.in. vouchery do restauracji, kosze prezentowe, słodycze, biżuterię czy ozdoby świąteczne. W zeszłym roku na dom dziecka udało nam się zebrać ponad 11 tys. zł. Z całego serca zapraszamy!

Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od 29 listopada do 22 grudnia 2019 roku. Dokładny program tegorocznej edycji dostępny jest na stronie www.jarmarktorun.pl

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany