reklama
kategoria: Inne
26 czerwiec 2015

Niech żyją wakacje

zdjęcie: Niech żyją wakacje / fot. pixabay/ SilkeSchmid
Dziś, po 10 miesiącach nauki uczniowie w końcu odbiorą upragnione świadectwa. Później czeka na nich 2 miesiące odpoczynku i beztroskiej laby zanim znowu zasiądą w szkolnej ławce.
REKLAMA

Uśmiechnięci, odświętnie ubrani, niektórzy niosą w ręku różyczkę lub bombonierkę. Dokąd się spieszą? Ostatni raz w tym roku szkolnym do szkoły! Uczniowie, bo o nich mowa kończą dzisiaj rok nauki. Teraz będą odpoczywać i zbierać siły do na kolejne 10 miesięcy wytężonej pracy. 

Z okazji rozpoczynających się wakacji wszystkim uczniom dużym i małym życzymy spokoju, beztroski i bezpiecznego wypoczynku. Niech te 2 miesiące pozwolą Wam na przeżycie niezapomnianych przygód, zawarcie nowych znajomości i zgromadzenie niezapomnianych wspomnień. Wracajcie do szkolnych ławek we wrześniu, opaleni, wypoczęci i zdrowi!

PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Toruń
16.7°C
wschód słońca: 05:16
zachód słońca: 20:25
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2026-08-14 19:00
miejsce
Dwa Światy, Toruń, ul. Ducha Św....
wstęp biletowany
kiedy
2026-08-15 18:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-08-16 18:00
miejsce
Klub NRD, Toruń, ul. Browarna 6
wstęp biletowany
kiedy
2026-08-28 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany