21 lipiec 2015

Skoki spadochronowe w tandemie na lotnisku w Kruszynie – zarezerwuj już teraz!

fot. nadesłane
Masz ochotę na zrobienie czegoś szalonego? Chcesz pokonać swoje słabości? A może chcesz dowiedzieć się, jak to jest, gdy adrenalina dosłownie buzuje w twoim ciele? W takim razie skocz ze spadochronem. Zawsze wydawało ci się, że to trudne? Teraz to naprawdę żaden problem – możesz zrobić to bezpiecznie w tandemie z doświadczonym instruktorem spadochroniarstwa.
Wbrew pozorom skoki spadochronowe wcale nie są taką skomplikowaną sprawą, a w szczególności skoki tandemowe. Dzięki nim możesz poczuć prawdziwą prędkość wiatru na swojej skórze i zobaczyć świat z lotu ptaka. Zasadniczo skoki spadochronowe w tandemie są najlepszą propozycją dla początkujących. Teraz także i ty możesz spełnić swoje marzenia i do tego blisko Torunia!

Na czym polega skok w tandemie?

Skoki tandemowe to skoki, które odbywają się w dwójkę – stąd też ich nazwa. W tym podniebnym wyczynie biorą udział tandem pilot, którym najczęściej jest doświadczony instruktor spadochroniarstwa i ma on na swoim koncie ma po kilka tysięcy już wykonanych skoków ze spadochronem, a także pasażer, który nie musi posiadać żadnego szczególnego przygotowania, a nawet badań lekarskich. Razem spięci są uprzężą, a na plecach pilota znajduje się spadochron i automat spadochronowy dostosowane do tandemu – nie trzeba obawiać się wobec tego o kwestie bezpieczeństwa.

Skok w tandemie wykonuje się z wysokości 3000 metrów lub 4000 metrów. Od wysokości skoku zależny jest czas swobodnego spadania i to właśnie on jest tym, który daje najwięcej adrenaliny. To czas pomiędzy wyskokiem z samolotu oraz otwarciem spadochronu – wtedy skoczkowie rozpędzają się do prędkości dochodzącej do 200 kilometrów na godzinę i mogą także patrzeć na ziemię z wyjątkowej perspektywy.

Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu spadochron otwiera się i przez około 7 minut można podziwiać jeszcze wspaniałe widoki z lotu ptaka. Lądowanie jest miękkie i nie trzeba bać się o ryzyko kontuzji – nad wszystkim panuje tandem pilot, dlatego wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Pochwal się swoim skokiem

Jeżeli zdecydujesz się na skok spadochronowy w tandemie, możesz dodatkowo także zamówić usługę wideofilmowania całego wydarzenia. Wtedy z samolotu wyskakuje dodatkowa osoba z kamerą zamontowaną na kasku. Chociaż to wyższy koszt, to jednak warto się na niego zdecydować – otrzymane filmy i zdjęcia są naprawdę wyjątkowymi pamiątkami i można pochwalić się nimi przed znajomymi. Na pewno będą zazdrościć, nawet jeżeli ci o tym nie powiedzą!

Zarezerwuj skok w Kruszynie ze Sky Dive

Najbliżej Torunia można skakać na lotnisku Kruszyn znajdującym się koło Włocławka. To tam swoją bazę ma Szkoła Spadochronowa Skydive.pl – jedna z największych i najlepiej ocenianych w Polsce. Szkoła oferuje możliwość skoku w tandemie już od 550 złotych z 3000 metrów, a także szkolenia spadochronowe AFF dla tych, którzy chcą związać się ze spadochroniarstwem na dłużej. Skok spadochronowy można też wykupić jako voucher upominkowy. Rezerwację można wykonać całkowicie online pod adresem: https://skydive.pl. Życzymy udanych lotów!


materiały partnera
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
16896
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany