Weź udział w Olimpiadzie i wygraj indeks na uczelnię

fot. nadesłane
Lekcje z ZUS to projekt edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W trakcie czterech lekcji młodzież zdobywa praktyczną wiedzą, która przyda im się w codziennym życiu. Lada moment ci młodzi ludzie wejdą na rynek pracy nie tylko, jako pracownicy, ale także, jako pracodawcy. Dzięki lekcjom sprawy związane ze składkami, emeryturami, rentami czy prowadzeniem własnej firmy przestaną być dla nich tajemnicą.
REKLAMA
Choć temat nie jest łatwy, ZUS przygotował ciekawe materiały i pomoce dydaktyczne - prezentacje multimedialne, filmy, grę edukacyjną, ćwiczenia, które urozmaicą każdą z lekcji. Nauczyciele mogą liczyć również na pomoc koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji, który pomoże przeprowadzić lekcje o ubezpieczeniach społecznych – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.


Wygraj indeks

Uczniowie, którzy wezmą udział w „Lekcjach z ZUS” mogą sprawdzić swoją wiedzę w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Do wygrania indeksy i dodatkowe punkty w rekrutacji na wiele renomowanych uczelni, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe  m.in. laptopy, tablety, czytniki e-booków.   Pierwszy etap olimpiady już 2 grudnia.

Nauczyciele, którzy zechcą włączyć się w projekt oraz zgłosić szkołę do Olimpiady mogą to zrobić to zrobić do 15 listopada 2019r.  Zgłoszenia szkół do udziału w projektach edukacyjnych przyjmują:
Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w Olimpiadzie
  • uzupełnić kartę zgłoszenia, która jest dostępna na stronie   www.zus.pl/edukacja  
  • przesłać wypełnioną kartę na adres Komitetu Wojewódzkiego: Oddział ZUS w Toruniu, ul. Mickiewicza 33/39, 87-100 Toruń (z dopiskiem Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych).
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany