16 lipiec 2020

KONSTELACJE | II miejsce - Asia Czajkowska | koncert

kupbilecik24.pl / KONSTELACJE | II miejsce - Asia Czajkowska | koncert
Zapraszamy 31 lipca 2020 roku do Dom Muz, Toruń, Poznańska 52.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
819
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-07-31 19:00
miejsce: Dom Muz, Toruń, Poznańska 52
bilety: KUP BILET
 

Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej formie. Jury Plebiscytu Muzycznego Konstelacje niczym odkrywcy nowych galaktyk wyłoniło 15 gwiazd - artystów, artystki oraz zespoły - tworzących na lokalnym rynku muzycznym. Wśród nich wybraliście finałową trójkę, która zaprezentuje się na naszej scenie! Każdy koncert odbędzie się w innej lokalizacji.

II miejsce dzięki Wam zajęła Asia Czajkowska, która już 31 lipca o godzinie 19:00 zagra w Filii Dom Muz przy ul. Poznańskiej.

Artystka zgłosiła do Konstelacji swój projekt Pianissima, utrzymany w minimalistycznym, jazzującym klimacie, który znajdzie uznanie każdego wrażliwego słuchacza. Łączy w sobie talenty pianistyczne i kompozytorskie z wrażliwością wokalistki. W warstwie tekstowej, tworzonej poza autorką przez Agnieszkę Niezgodę i Małgosię Trzpil, znajdziemy tęsknotę za miłością i zrozumieniem. Prosta czysta forma, jaką stanowi połączenie głosu z fortepianem, umożliwia wyeksponowanie tego, co w piosence najważniejsze - tekstu i melodii. Wraz z Asią Czajkowską w ramach projektu ujrzymy na jednej scenie wszystkich pianistów - koncertujących po całym świecie. Wśród nich:
Jacek Cichocki,

Andrzej Frołow,
Tomasz Lewandowski,
Michał Maciudziński,

Igor Nowicki,
Mateusz Sobiechowski,
Sebastian Zawadzki,
Bartek Staszkiewicz.

Asia Czajkowska - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, z wykształcenia filolog-językoznawca, z pasji i zawodu trener głosu. Stypendystka swojego rodzinnego miasta - Torunia - w dziedzinie kultury. Laureatka festiwali, m.in. zwyciężczyni 40. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Od 17 lat chórzystka Astrolabium, z którym nagrała 4 płyty, w tym nominowaną do Fryderyka Astrolabium sings. Bembinow.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Konstelacje
artyści:
Festiwal pod Gwiazdami
Festiwal pod Gwiazdami w tym roku odbywa się w wyjątkowej formie. Jury Plebiscytu Muzycznego Konstelacje niczym odkrywcy nowych galaktyk wyłoniło 15 gwiazd - artystów, artystki oraz zespoły - tworzących na lokalnym rynku muzycznym. Wśród nich wybraliście finałową trójkę, która zaprezentuje się na naszej scenie! Każdy koncert odbędzie się w innej lokalizacji. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
819
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-10-04 16:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-08 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany