15 listopad 2023

Jamal w Kombinacie Kultury

zdjęcie: Jamal w Kombinacie Kultury / kupbilecik24.pl / Jamal w Kombinacie Kultury
kupbilecik24.pl / Jamal w Kombinacie Kultury
Zapraszamy 13 stycznia 2024 roku do Kombinat Kultury (dawny Dom Muz), Toruń, ul. Podmurna 1/3.
REKLAMA
data: 2024-01-13 20:00
miejsce: Kombinat Kultury (dawny Dom Muz), Toruń, ul. Podmurna 1/3
bilety: KUP BILET
 

Jamal - zespół funkcjonujący w wszechświecie dźwięków - wraca na trasę i promuje nowy album. Wydany po trzech latach przerwy album "Chill From Hell" to pełne szczerych i osobistych tekstów, utwory nagrane w różnorodnych stylach muzycznych. Na płycie można usłyszeć m.in. indie folk, blues, rock. Single, które promują to wydawnictwo, to świetnie przyjęty przez publiczność "Pewność" oraz "Powody", do którego produkcji teledysku, po raz pierwszy w Polsce, w tak szerokiej skali zaprzęgnięto sztuczną inteligencję. "Nagrywając tę płytę często czuliśmy się jak dzieci zabłąkane w bajkę" - mówi o nowym krążku lider zespołu - Miodu.

BIO: Jamal to polski zespół muzyczny, który powstał w 1999 roku w Radomiu z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomasza Mioduszewskiego, znanego jako "Miodu.". Cała reszta to już historia: przez produkcje pojawiające się na międzynarodowych albumach, przez miejsce na ścieżce dźwiękowej do Need For Speed SHIFT obok takich tuzów jak Kanye West czy Kasabian, po wciąż niesłabnące niemal pół miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify. W międzyczasie setki niezapomnianych koncertów, nominacje do nagród i odebrane statuetki. "Policeman", "Defto", "Peron" lecą wciąż na każdej imprezie, w każdej taksówce i na wielu ścieżkach dźwiękowych Polskich filmów. Na każdym koncercie Jamal zaprasza na pełną energii przygodę prowadzącą przez różne gatunki muzyczne i dokonania z każdego okresu swojej działalności. Do zobaczenia!

Zespół wystąpi w składzie:
Tomasz "Miodu" Mioduszewski - wokal, gitara
Wojciech "Cieniu" Lechończak - chórki, gitara akustyczna
Hubert Radoszko - gitara, klawisze
Łukasz Wieczorek - gitara
Michał Podciechowski - bas
Bartosz Niebielecki - perkusja

Otwarcie bram:
Godz.19.00
Start koncertu:
Godz. 20.00

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Jamal
artyści:
Jamal
Jamal to polski zespół muzyczny, który powstał w 1999 roku w Radomiu z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomasza Mioduszewskiego, znanego jako "Miodu.". Cała reszta to już historia: przez produkcje pojawiające się na międzynarodowych albumach, przez miejsce na ścieżce dźwiękowej do Need For Speed SHIFT obok takich tuzów jak Kanye West czy Kasabian, po wciąż niesłabnące niemal pół miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify. W międzyczasie setki niezapomnianych koncertów, nominacje do nagród i odebrane statuetki. "Policeman", "Defto", "Peron" lecą wciąż na każdej imprezie, w każdej taksówce i na wielu ścieżkach dźwiękowych Polskich filmów. Na każdym koncercie Jamal zaprasza na pełną energii przygodę prowadzącą przez różne gatunki muzyczne i dokonania z każdego okresu swojej działalności. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Toruń
-2.3°C
wschód słońca: 07:35
zachód słońca: 15:33
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2023-12-02 19:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 20:00
miejsce
Sala Kameralna - CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-03 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-04 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany