25 sierpień 2021

Dagamba | Koncert

kupbilecik24.pl / Dagamba | Koncert
Zapraszamy 9 października 2021 roku do Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6.
REKLAMA
data: 2021-10-09 18:00
miejsce: Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6
bilety: KUP BILET
 

Już na początku października w Dworze Artusa szykuje się jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń tego miesiąca! Na Sali Wielkiej zabrzmi zespół Dagamba - prawdziwa fuzja kultur i doświadczeń muzycznych doprawiona solidną porcją wyjątkowej energii.

Wszystkie 5 albumów studyjnych grupy nominowano do Mikrofonu Zelta, czyli łotewskiego odpowiednika nagrody Grammy. W tym energetycznym zespole ukraińsko-litewsko-irańsko-łotewski skład gwarantuje wybuchową muzyczną mieszankę. Artyści są laureatami międzynarodowych konkursów, a ich muzyczne wykształcenie pozwala na świadome dźwiękowe szaleństwo. Dagambę trudno jakkolwiek sklasyfikować - rock, pop, muzyka świata i muzyka klasyczna to dla nich nie tyle osobne kategorie, co kolejne składowe własnej wyjątkowej twórczości.

Muzycy z temperamentem i pasją przekraczają gatunkowe granice, niemal tylko przy okazji zbierając kolejne nagrody i wyróżnienia. Ich występy na żywo to prawdziwie imponujące show pełne dynamiki i niezwykłych mariaży, takich jak np. Beethoven i…Led Zeppelin. Grupa nie boi się wyzwań i działań na dużą skalę - koncertowali już z programem Dagamba vs Tchaikovsky w największym miejscu koncertowym na Łotwie, czyli Arenie Riga. Tym razem usłyszymy ich na Sali Wielkiej Dworu Artusa. O tym koncercie będzie głośno, do zobaczenia na miejscu!

Wydarzenie odbywa się stacjonarnie z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
DaGamba
artyści:
Valters Pūce, Antons Trocjuks, Alise Broka, Dainis Tenis, Artūrs Jermaks
Zespół Dagamba - prawdziwa fuzja kultur i doświadczeń muzycznych doprawiona solidną porcją wyjątkowej energii. Wszystkie 5 albumów studyjnych grupy nominowano do Mikrofonu Zelta, czyli łotewskiego odpowiednika nagrody Grammy. W tym energetycznym zespole ukraińsko-litewsko-irańsko-łotewski skład gwarantuje wybuchową muzyczną mieszankę. Artyści są laureatami międzynarodowych konkursów, a ich muzyczne wykształcenie pozwala na świadome dźwiękowe szaleństwo. Dagambę trudno jakkolwiek sklasyfikować - rock, pop, muzyka świata i muzyka klasyczna to dla nich nie tyle osobne kategorie, co kolejne składowe własnej wyjątkowej twórczości. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-11-21 19:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-23 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-25 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany