10 czerwiec 2021

Artus Festival | WymyBaja | Spektakl dla dzieci

kupbilecik24.pl / Artus Festival | WymyBaja | Spektakl dla dzieci
Zapraszamy 11 lipca 2021 roku do Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6.
REKLAMA
data: 2021-07-11 12:00
miejsce: Dwór Artusa, Toruń, Rynek Staromiejski 6
bilety: KUP BILET
 

W ramach Artus Festival przygotowaliśmy dla naszych milusińskich nie lada gratkę! Moc zabawy dla małych i dużych czeka na Was już w niedzielne południe na Sali Wielkiej Dworu Artusa. WymyBaja to spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci! Aktorki gotowe będą spełnić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, a także odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia jest więc spontanicznie tworzona przez maluchy! WymyBaja to przede wszystkim praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!

WymyWammy to teatr improwizowany, związany z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Tworzą go Katarzyna Chmara, Alicja Dobrowolna, Agnieszka Szałkowska i Jagoda Ptaszyńska. Podczas pokazów improwizowanych konstruują rzeczywistość teatralną spontanicznie, bez scenariusza, reagując na nieprzewidywalne, niczym nieskrępowane sugestie widzów. Poszerzają granice teatru i rozprzestrzeniają impro zapał. Teatr ma za sobą setki spektakli, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Gościły na wielu festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Prócz spektakli dla dorosłych i dzieci (wymyBaja), organizują warsztaty i szkolenia impro, a także Międzynarodowy Festiwal Teatrów Improwizowanych Improdrom.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultur.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Artus Festival
artyści:
Marcin Masecki, Błażej Król, Iwona Król, Thomas Fietz i inni
W ramach Artus Festival w pięknym otoczeniu amfiteatru Muzeum Etnograficznego zapraszamy na premierowy koncert Króla z materiałem z płyty "Dziękuję". Na koncercie otwarcia tegorocznego Artus Festival usłyszymy również w Sali Wielkiej Wariacje Goldbergowskie - jeden z filarów klasycznej pianistyki w wykonaniu Marcina Maseckiego, świetnie znanego toruńskiej publiczności z projektu Jazz Band Młynarski-Masecki czy muzyki do filmu Zimna Wojna. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-18 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-19 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-20 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany