Ubezpieczenia artykuł sponsorowany
28 wrzesień 2020

Europa i ASF Premium wprowadzają polisę covidową 28 września 2020

fot. nadesłane
Europa Ubezpieczenia rozpoczyna współpracę z pośrednikiem ubezpieczeniowym ASF Premium. Razem zaoferują polisę życiową z ochroną w przypadku zachorowania na COVID-19.
Wrocławski ubezpieczyciel pozyskał nowego partnera. Jest nim ASF Premium – jeden z liderów rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce. Dzięki nawiązaniu współpracy produkty Europy będą dostępne dla agentów skupionych w sieci ASF i ich klientów.

Współpraca z ASF Premium to nowy rozdział w naszej historii. Rozpoczynamy sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem agentów, działających w ramach szybko rozwijającej się multiagencji ubezpieczeniowej. Liczymy, że dzięki partnerstwu z ASF Premium nowatorskie produkty tworzone przez Europę staną się dostępne dla szerokiej rzeszy nowych klientó – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.

Współpracujący z ASF agenci mogą już sprzedawać pierwsze produkty Europy. Wśród nich jest polisa covidowa - ubezpieczenie życiowe, oferujące ochronę na wypadek zachorowania na COVID-19. Jest to pierwszy tego typu samodzielny produkt, dostępny w szerokiej dystrybucji. Ubezpieczyciel stworzył go specjalnie dla ASF Premium.

W przypadku zachorowania i hospitalizacji z tytułu COVID-19, ubezpieczony może liczyć na świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu. W zakres ubezpieczenia wchodzi także wsparcie assistance podczas pobytu w szpitalu, świadczenie w przypadku pobytu na oddziale intensywnej terapii lub w przypadku zgonu. Cena polisy zaczyna się od 90 zł za rok ochrony i zależy od wariantu oraz zakresu ochrony.

Europa Ubezpieczenia wyróżnia się na rynku ofertą produktową i otwartością na tworzenie innowacyjnych, szytych na miarę ubezpieczeń. To jest obszar, w którym ASF Premium chce się dynamicznie rozwijać. Agenci sieci ASF doceniają rozszerzenie klasycznej oferty o będące ich wyróżnikiem nowe, ciekawe produkty, które klienci mogą kupić tylko u nich – mówi Grzegorz Adamczuk, prezes ASF Premium.

Europa i jej nowy partner planują dalszy rozwój wspólnej oferty produktowej. W październiku pośrednik rozpocznie sprzedaż innowacyjnego ubezpieczenia wyświetlacza telefonu Screenity Produkty ubezpieczyciela, w tym polisa covidowa są dostępne u ponad 120 agentów, współpracujących z ASF Premium. Do końca roku ich liczba ma zwiększyć się do co najmniej 300.

ASF Premium (ASF Adamczuk Serwis Finansowy) to jeden z liderów rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2002 roku. Jej dewizą jest szukanie nowych rozwiązań, działanie i rozwój. ASF zatrudnia ponad 200 osób oraz współpracuje z agentami i partnerami w całej Polsce.

Europa Ubezpieczenia to dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: majątkowe TU Europa i życiowe TUnŻ Europa. Strategia ubezpieczyciela koncentruje się na rozwoju nowych kanałów sprzedaży w oparciu o partnerstwa B2B z wykorzystaniem możliwości, jakie oferuje technologia. Europa była wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość obsługi klientów. W 2020 roku ubezpieczyciel otrzymała prestiżową nagrodę „Instytucja Roku 2020” za najwyższą jakość obsługi klientów w kanałach zdalnych oraz zajął trzecie miejsce w konkursie „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
13657
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany