2 listopad 2022

Wybierzemy Odkrywców 2022 – zgłoszenia do 10 listopada

fot. nadesłane
Trwa czternasta edycja marszałkowskiego konkursu „Odkrywca”, w którym wyróżniamy osoby, instytucje i firmy, dzięki którym Kujawsko-Pomorskie staje się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie. W tym roku w konkursie pojawiły się nowe kategorie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie
REKLAMA

Kujawsko-Pomorskie pełne jest miejsc, które potrafią zainteresować i zachwycić koneserów sztuki, pasjonatów historii i przyrody, a także zapalonych piechurów. W konkursie wyróżnimy tych, którzy promują nasze bogactwo i dzięki którym atrakcyjność regionu rośnie - mówi marszałek Piotr Całbecki.

W konkursie nagrodzimy osoby, instytucje, stowarzyszenia, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie.

Kandydatury można zgłaszać w pięciu kategoriach:
  • Ambasador Kujaw i Pomorza
  • Dobre miejsce
  • Najlepsza inwestycja
  • Silny wizerunek w mediach społecznościowych
  • Najciekawsze wydarzenie Eskapady.

W tym roku przyznane zostanie także wyróżnienie specjalne za promocję turystyczną województwa wśród przebywających w naszym regionie mieszkańców Ukrainy.

Na zwycięzców czekają nagrody w postaci voucherów na study tour, profesjonalną sesję zdjęciową i kampanię promocyjną.

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać do 10 listopada na adres e-mail: odkrywca@kujawsko-pomorskie.pl, temat: Konkurs „Odkrywca 2022”.

Regulamin i dokumenty na stronie www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29 listopada w Brześciu Kujawskim (powiat włocławski).

W ubiegłym roku laureatami konkursu w kategorii „działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa” został Lech Krajewski, długoletni prezes Kujawskiego Oddziału PTTK we Włocławku, oraz powiat świecki; w kategorii „przedsięwzięcie biznesowe” wyróżnienie otrzymała Cukrownia Żnin, a w kategorii „promocja w mediach społecznościowych” zwyciężył Dom Legend Toruńskich. Wyróżnienia specjalne trafiły do Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Toruń.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Toruń
-0.9°C
wschód słońca: 07:47
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2022-12-10 10:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-10 13:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-10 16:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-10 18:00
miejsce
Młodzieżowy Dom Kultury, Toruń,...
wstęp biletowany