Starówka Mistrzów - Bangkok

Przepyszne jedzenie, szefowie kuchni z Tajlandii, egzotyczna atmosfera i niezobowiązujący klimat przeniesiony prosto z tajskich ulic - witajcie w Bangkoku! To nowe miejsce na kulinarnej mapie Torunia prezentowane jest w ramach cyklu filmowego „Mistrzowie Starówki”.
REKLAMA

W ramach projektu Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje miejsca, którewyróżniają się oryginalnością, pomysłem i ciekawą atmosferą. Lokal z tajską kuchnią  powstał w samym sercu toruńskiej starówki - przy ulicy Szerokiej 32 i można dzięki niemu odbyć kulinarną podróż pełną zaskakujących kontrastów i egzotycznych składników. Streetfood rodem ze stolicy Tajlandii, autorskie cocktaile, wieczorne menu przystawkowe, propozycje dla wegan i wegetarian. Brzmi dobrze? Smakuje jeszcze lepiej! „Nawet Kopernik zjadłby Pad Thaia" głosi hasło reklamowe restauracji Bangkok. Kuchnia tajska to bogactwo smaków, efekt mieszaniny kulturowej, bogactwo przypraw i ziół. Krewetki, grillowane mięsa, świeże sałatki, ryż jaśminowy i tajski klasyk: smażony makaron z woka z jajkiem, krewetkami, kiełkami fasoli mung, pastą tamaryndową i sosem rybnym.

Do udziału w projekcie „Starówka Mistrzów” zaproszono przedsiębiorców z różnych branż: tatuażystów, złotników, barberów, antykwariuszy, baristów i właścicieli lokali gastronomicznych. Każdy z odcinków cyklu poświęcony jest innej działalności i promuje rozwijanie dobrych tradycji rzemiosła, usług i gastronomii na toruńskiej starówce. To podkreślenie tego za co torunianie ich cenią: solidność, niezawodność, rzetelność i najwyższą jakość usług lub produktów.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
16896
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany