Na weekend do Torunia

fot. www.torun.pl / Sławomir Kowalski
W ramach współpracy polskich miast turystycznych oraz realizacją projektu #CityIsReady (wcześniej #CityWillWait), Ośrodek Informacji Turystycznej  we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną przygotował ofertę turystyczną dotyczącą tzw. City Break.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
693
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
City Break - pod takim hasłem kryje się propozycja i zaproszenie do krótkoterminowej, zazwyczaj weekendowej wizyty w Toruniu. Oferta ta zawiera nie tylko opis najważniejszych atrakcji Torunia „w pigułce”, ale również użyteczne wskazówki związane z pobytem w naszym mieście.

Jak wskazują wyniki monitoringu turystycznego za 2019 rok, spore grono osób odwiedzających nasze miasto to właśnie turyści weekendowi. Z uwagi na zapotrzebowanie na niezbyt długi i treściwy wypoczynek wynikający z ograniczenia wolnego czasu, turyści polscy, jak i zagraniczni, coraz częściej poszukują właśnie ofert type City Break w wybranym przez siebie, pełnym atrakcji miejscu. Tak przygotowana oferta jest zatem niezwykle cenna dla osób, które już dziś planują przyjazd do Torunia.Należy zaznaczyć, że wszystkie miasta, które włączył się w akcję wzajemnej promocji atrakcji turystycznych tj. Gdańsk, Warszawa, Łodź, Poznań, Lublin, Olsztyn, Kielce, Szczecin, Opole, Kraków, Sopot, Gdynia oraz oczywiście Toruń  podjęły się przygotowania oferty związanej z krótkoterminowym i bezpiecznym pobytem turystów. W chwili obecnej Toruń i Lublin mogą pochwalić się przygotowanym materiałem informacyjnym.


Partnerzy akcji wzajemnie się wspierają i mobilizują, aby w pełnym składzie przygotować ogólnopolską akcję promującą tzw. City Break.
  
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.visittorun.com.

Źródło: www.torun.pl

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
693
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany