Turystyka artykuł sponsorowany
30 lipiec 2020

Na jakich warunkach wypożyczysz samochód na lotnisku w Bydgoszczy?

fot. nadeslane
Przylatując na lotnisko w Bydgoszczy mamy do wyboru tylko jedną linię autobusową, którą dojedziemy do centrum. Zdecydowanie wygodniej dotrzeć do niego samochodem, który pozwoli nam komfortowo poruszać się po mieście i okolicy. Jak wypożyczyć samochód na lotnisku?

Jak wypożyczyć samochód w Bydgoszczy?

Czy na lotnisku w Bydgoszczy można wypożyczyć samochód? Oczywiście, gdy potrzebny jest samochód, można skorzystać z usług wypożyczalni. W carfree.pl istnieje możliwość zarezerwowania auta drogą on-line. Pojazd będzie na nas wówczas czekał na parkingu przed terminalem. Osoby, które nie zarezerwowały wcześniej samochodu, mogą zrobić to już po przylocie na miejsce. Ofertę wypożyczalni znajdą w holu lotniska. Firma nie pobiera opłat za podstawienie pojazdu na lotnisko ani kaucji za wynajem. Nie ma także limitu kilometrów przy wynajmie krótkoterminowym. Warunki wynajmu są korzystne, nie zawierają ukrytych opłat ani kosztów dodatkowych. Podstawione auto jest zatankowane i gotowe do drogi.
 

Formalności

Klient wypożyczalni musi okazać dowód osobisty lub paszport w celu potwierdzenia danych osobowych. Zgodnie z regulaminem osoba wypożyczająca musi mieć ukończone 21 lat. Drugim niezbędnym dokumentem jest prawo jazdy. Regulamin wymaga posiadania czynnego prawa jazdy od co najmniej jednego roku. Oznacza to, że kierowca, który dopiero uzyskał prawo do prowadzenia samochodu, będzie miał problemy z wynajmem. W przypadku gdy pojazdem będą kierowały dwie osoby, obie muszą okazać się wymienionymi wyżej dokumentami. Należy uważnie przeczytać, a następnie podpisać umowę oraz protokół odbioru auta. Jeżeli zauważymy jakieś usterki, koniecznie zgłaszamy je do protokołu.
 

Pozostałe warunki

Wszelkie inne warunki obowiązujące w wypożyczalni zawarte są w umowie. Dlatego należy się z nią dokładnie zapoznać. Jeżeli odbieramy auto zatankowane do pełna, to przed zwrotem również je tankujemy. Pojazd oddajemy wysprzątany, w przeciwnym razie wypożyczalnia może doliczyć nam koszty myjni powiększone o opłaty za czas pracownika, który się tym zajmie. Należy także pamiętać, że wyjazd za granicę wypożyczonym autem należy wcześniej zgłosić i uzyskać zgodę wypożyczalni.

Na lotnisku w Bydgoszczy bez problemu znajdziemy wypożyczalnię samochodów. Cały proces wynajmu jest prosty i szybki, lecz należy zapoznać się uważnie z umową. Unikniemy wtedy nieprzyjemnych niespodzianek.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-01-30 16:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-12 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-05 19:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany