Nabór do szkółki regatowej

fot. www.torun.pl
Toruński Klub Żeglarski ogłasza nabór dzieci do szkółki regatowej. Baza treningowa klubu znajduje się w Zalesiu nad Jeziorem Chełmżyńskim.
REKLAMA

Toruński Klub Żeglarski dysponuje specjalistycznym sprzętem asekuracyjnym umożliwiającym prowadzenie treningów i zabezpieczenie zawodników na regatach na wszystkich akwenach w Polsce. Treningi w klubie prowadzone są pod kierunkiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Klub szkoli dzieci i młodzież w klasie Optimist i Laser. Szkolenia na wodzie odbywają się w sezonie startowym w sobotę i w niedzielę, w godz. 10:00-14:00.

Dodatkowo w sezonie letnim klub organizuje kilkudniowe zgrupowania w kraju, a w zimę zagraniczne zgrupowania (np. Hiszpania, Włochy, Chorwacja). W okresie jesienno-zimowym prowadzone są zajęcia na basenie i sali gimnastycznej oraz zajęcia z teorii.

Zawodnicy TKŻ uczestniczą w licznych zawodach, regatach na poziomie regionalnym, ogólnopolskim a najlepsi międzynarodowym. TKŻ pochwalić się może licznymi sukcesami w ogólnopolskich regatach w kategorii seniorów, młodzików i juniorów. Zawodnicy są powoływani do Narodowej Kadry Juniorów. Celem klubu jest propagowanie i uprawianie sportu oraz turystyki żeglarskiej.

Toruń Europejskie Miasto Sportu 2019 zachęca młodych torunian do skorzystania z oferty.

Więcej informacji na stronie internetowej klubu – link.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-20 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-20 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 18:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-24 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany