15 czerwiec 2021

Kibice wybiorą mecz w Motowizji

Tego w drugoligowym żużlu jeszcze nie było! GKSŻ we współpracy z Motowizją organizują wielki konkurs. Dzięki temu pierwszy raz w historii kibice wybiorą spotkanie, które pokaże telewizja.
REKLAMA
Fani będą mieć do wyboru dwa mecze, które zostały zaplanowane na 3 lipca. W pierwszym z nich OK Bedmet Kolejarz Opole zmierzy się z Metaliką Recycling Kolejarz Rawicz. To dwie drużyny, które znakomicie rozpoczęły sezon w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. Emocje są zatem gwarantowane! Równie ciekawie może być jednak w drugim starciu, na które będą mogli głosować fani z całej Polski. Mowa o konfrontacji 7R Stolaro Stali Rzeszów i Wölfe Wittstock.

Głosowanie będzie możliwe na oficjalnym profilu 2. Ligi Żużlowej na Facebooku za pomocą emotikon. Konieczne będzie także dodanie komentarza z uzasadnieniem, dlaczego Motowizja ma przeprowadzić transmisję z wybranego spotkania.

Zabawa potrwa do piątku 18 czerwca, do godziny 12:00. Później organizatorzy ogłoszą, który mecz zebrał więcej głosów.

Dodajmy, że na wszystkich uczestników zabawy czeka wyjątkowa nagroda.

Ze wszystkich komentarzy, wybierzemy jeden - naszym zdaniem najciekawszy i zaprosimy jego autora... do studia telewizyjnego podczas wybranego w głosowaniu meczu – zapowiada Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przypadnie do gustu kibicom. Nie wykluczamy, że w przyszłości częściej będziemy pytać fanów czarnego sportu o zdanie dotyczące transmisji z meczów 2. Ligi Żużlowej – dodaje Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-09-29 20:00
miejsce
OD NOWA - Nowa sala...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-30 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-01 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-03 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany