30 grudzień 2022

Hokeiści z HK Energa Toruń założą mundury?

zdjęcie: Hokeiści z HK Energa Toruń założą mundury? / fot. nadesłane
fot. nadesłane
19 grudnia br. Wicepremier, Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak ogłosił kolejną edycję organizowanej przez armię kampanii „Trenuj z Wojskiem”. Tym samym w okresie stycznia i lutego, w całej Polsce odbędą się jednodniowe szkolenia wojskowe. W Toruniu w dniach 28 stycznia i 25 lutego, „Trening z Wojskiem” zorganizuje Centrum Szkolenia WOT, a udział w akcji zapowiedzieli hokeiści z HK Energa Toruń.
REKLAMA

Kiedy do naszego klubu wpłynęła propozycja z Centrum Szkolenia WOT, abyśmy wzięli udział w akcji „Trenuj z Wojskiem” to decyzja z naszej strony była błyskawiczna. Uważam, że każdy obywatel powinien posiadać podstawowe umiejętności proobronne. - powiedział Bogdan Rozwadowski, Prezes KH Energa Toruń.

”Trenuj z wojskiem” to jednodniowe (8-godzinne), bezpłatne, przyjazne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowanych instruktorów. To inicjatywa, dobrowolna, prospołeczna i proobronna.

W czasie szkolenia wojsko nauczy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, pokaże podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. Szkolenie to jest opcją dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie.

Zapisy na szkolenie prowadzone przez CSWOT realizowane są poprzez:
tel: 887 336 473
e-mail: cswot.rzecznik@ron.mil.pl

Każdorazowo należy podać termin na jaki chcemy się zapisać, swoje Imię i Nazwisko, wiek, oraz numer telefonu. Udział w szkoleniu możliwy jest dla osób, które ukończyły 15 rok życia oraz posiadają polskie obywatelstwo.

A już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego humorystycznego filmiku przygotowanego przez toruńskich zawodników oraz żołnierzy Centrum.
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Toruń
-0.5°C
wschód słońca: 07:25
zachód słońca: 16:32
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2023-02-03 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 19:30
miejsce
KLUB OD NOWA, Toruń, ul. Gagarina 37a
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-03 20:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-05 18:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany