Prawnicy poszukiwani

fot. www.torun.pl
Urząd Miasta Torunia poszukuje radców prawnych lub adwokatów chętnych do podjęcia współpracy z Gminą Miasta Toruń.
REKLAMA
Do obowiązków nowego pracownika należeć będzie:
  1. reprezentowanie Gminy Miasta Toruń przed sądami i innymi organami w sprawach prowadzonych przez Urząd i gminne jednostki działające w zakresie oświaty;
  2. doradztwo prawne w zakresie spraw prowadzonych przez Wydział Edukacji;
  3. doradztwo prawne na rzecz jednostek oświatowych i żłobków prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń oraz reprezentowanie tych jednostek przed sądami i innymi organami w sprawach dotyczących tych jednostek.

Wśród wymagań stawianych kandydatowi są: wykonywanie zawodu radcy prawnego lub adwokata, biegła znajomość przepisów m.in. z zakresu prawa oświatowego, działalności jednostek oświatowych i żłobków, dochodzenia należności w tym publicznoprawnych itp. oraz doświadczenie zawodowe. Wymagane jest także doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych w charakterze pełnomocnika lub strony.

Osoby zainteresowane współpracą powinny przedłożyć zgłoszenie oraz aktualne zaświadczenie o wykonywaniu zawodu radcy prawnego lub adwokata oraz opis doświadczenia zawodowego.

W przypadku zgłoszenia złożonego przez kancelarię wieloosobową lub zatrudniającą/ współpracującą z radcami prawnymi/adwokatami należy dołączyć umowę lub promesę zawarcia umowy z osobami, które będą wyznaczone do realizacji przedmiotowej obsługi prawnej, spełniającymi wymagania wskazane w ogłoszeniu.

W zgłoszeniu należy także podać kwotę wynagrodzenia (brutto) oczekiwanego przez podmiot aplikujący za 1 godz. świadczenia usługi wskazanej w ogłoszeniu, dla jednego radcy prawnego/adwokata.

Zgłoszenia można składać na adres: Urząd Miasta Torunia, Wydział Prawny, Wały gen. Sikorskiego 8; 87-100 Toruń lub elektronicznie: wp@um.torun.pl w terminie do dnia 10 grudnia 2019 r.

Niniejsze postępowanie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego lecz jest rozeznaniem rynku. Nie podlega przepisom ustawy z dnia z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz.1843) i może być unieważnione przez Urząd w każdym czasie bez podania przyczyn.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany