13 październik 2020

Wypadek z udziałem czterech aut

fot. KMP w Toruniu
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ustalili, że kierowca mercedesa saprintera jadący od strony ul. Poznańskiej w kierunku ul. Łódzkiej nagle zjechał na przeciwny pas ruchu. W ten sposób doprowadził do zderzenia z czterema pojazdami osobowymi jadącymi z naprzeciwka. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji Toruń Podgórz.
REKLAMA

Wczoraj, czyli 12 października 2020 roku, około godziny 06.30 w Toruniu przy ul. Gen. Władysława Andersa doszło do wypadku w którym uczestniczyły cztery auta. Jak ustalili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu kierowca mercedesa saprintera jadący od strony ul. Poznańskiej w kierunku ul. Łódzkiej nagle zjechał na przeciwny pas ruchu. W ten sposób doprowadził do zderzenia z pojazdami jadącymi z naprzeciwka tj. fiatem tipo, ford mondeo oraz hyundaiem tucsonem.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący fiatem oraz kierowca mercedesa. Obaj trafili do toruńskich szpitali po zaopatrzeniu mogli powrócić do domu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz okoliczności i przyczyny tego zdarzenia, będą wyjaśniać w prowadzonym postępowaniu policjanci z Komisariatu Policji Toruń Podgórz.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-13 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-17 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-18 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany