25 luty 2020

Śmiertelny wypadek na autostradzie A 1 pod Toruniem

fot. KMP w Toruniu
Nie żyje toruński kierowca autobusu. Sześcioro rannych pasażerów trafiło do pobliskich szpitali. Usuwanie skutków tego tragicznego zdarzenia trwało wiele godzin. Teraz śledczy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn tego wypadku.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wczoraj około godz. 22:00 na autostradzie A 1 na wysokości miejscowości Rogówko doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Kierowca autobusu marki setra wiozący pasażerów, jadąc prawym pasem ruchu od strony Gdańska w kierunku Torunia na wysokości miejscowości Rogówko, w miejscu gdzie powstał zator drogowy z nieznanych przyczyn uderzył prawym bokiem w stojący na pasie awaryjnym pojazd ciężarowy marki mercedes z naczepą a następnie w stojący na prawym pasie ruchu pojazd ciężarowy marki renault z naczepą. W wyniku zdarzenia pojazd marki renault uderzył w stojący przed nim na pasie awaryjnym pojazd ciężarowy marki daf z naczepą. 59- letni kierowca autobusu poniósł śmierć na miejscu. Wiemy, że był mieszkańcem Torunia.

Do pobliskich szpitali trafiło również sześcioro pasażerów. Bardzo długo trwało usuwanie przez służby skutków tego zdarzenia. Teraz śledczy starają się w prowadzonym postępowaniu ustalić szczegóły i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

 
źródło: policja.pl (Autor: Wioletta Dąbrowska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
593
zobacz mapę / szczegóły
Zamów Tort na Dzień Matki reklama
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany