13 wrzesień 2021

Policjanci zabezpieczyli kokainę

fot. KMP w Toruniu
Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 61-latka. W jego mieszkaniu odnaleźli i zabezpieczyli 70- woreczków z białą substancją, która w konsekwencji wykazała cechy charakterystyczne dla kokainy. Mężczyźnie za posiadanie znacznych ilości środków psychotropowych może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

W miniony piątek (10.09.) Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Toruń – Śródmieście, weszli do jednego z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu. Do tej czynności delegowały funkcjonariuszy przypuszczenia, że właściciel może w nim posiadać narkotyki. Jak się w konsekwencji okazało, stróże prawa nie pomylili się.

Podczas przeszukania, w mieszkaniu 61- latka policjanci odnaleźli 70 woreczków strunowych z zawartością białego proszku. Po zważeniu było tego ponad 52 gramy. Szczegółowe testy wykazały, że zabezpieczona substancja to kokaina. Właściciela mieszkania został zatrzymany i z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych.

W sobotę (11.09.) policjanci doprowadzili mężczyznę do toruńskiej prokuratury. Oskarżyciel po zapoznaniu się z całością materiału zgromadzonego przez śledczych i po przesłuchaniu podejrzanego zdecydował się nałożyć na niego policyjny dozór. Tym samym, mężczyzna będzie musiał zgłaszać się do komisariatu trzy razy w tygodniu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-11-21 19:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-23 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-25 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany