12 maj 2021

Mazowieckie: 7-latka na rowerze śmiertelnie potrącona w Krupiej Wólce

fot. PAP
7-letnia dziewczynka jadąca rowerem, została śmiertelnie potrącona przez samochód w miejscowości Krupia Wólka (woj. mazowieckie). Dziewczynka zginęła na miejscu. Kierowca auta, który ją potrącił, był trzeźwy. Decyzją prokuratora został zatrzymany.
REKLAMA

"O godz. 14.10 w miejscowości Krupia Wólka w gminie Prażmów w powiecie piaseczyńskim samochód śmiertelnie potrącił siedmioletnią dziewczynkę" – przekazał policjant. Jak mówił, 7-latka wraz z 35-letnią matką jechały rowerami. Informację o wypadku podał pierwszy portal TVN Warszawa.

"Z niewidomych przyczyn dziecko nagle wjechało na środek jezdni wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu" – przekazał. Dziewczynka poniosła śmierć na miejscu.

28-letni mężczyzna, który kierował autem był trzeźwy, podobnie jak matka dziecka. "Decyzją prokuratora od mężczyzny została pobrana też krew do badań na ewentualną zawartość środków odurzających" – poinformował Sawicki.

Mężczyzna - decyzją prokuratora - został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi w tej sprawie. (PAP)

Autorka: Natalia Kamińska

nmk/ robs/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-19 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-20 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-21 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany