9 maj 2019

WARSAW OLDTIMER SHOW

nadesłane
11 i 12 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się Warsaw Oldtimer Show, czyli targi samochodów zabytkowych. Na odwiedzających czeka ponad 1500 pojazdów o łącznej wartości 75 milionów euro. Motowizja jest patronem medialnym wydarzenia.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
921
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Podczas tegorocznej edycji Warsaw Oldtimer Show na miłośników samochodów zabytkowych czeka moc atrakcji. Oprócz wystawy klasyków, na terenie Ptak Warsaw Expo odbędzie się też giełda samochodowa, zlot aut zabytkowych, a odwiedzający będą mogli udać się do stref poświęconych częściom samochodowym oraz militariom. Na giełdzie będzie można zakupić takie auta jak Lancia Fulvia Coupe, Citroen Rosalie 10 CV czy Porsche 911 (964).

Fani klasyków będą mogli odwiedzić specjalne stoiska Motowizji. Na jednym z nich odbędą się m.in. pokazy sztuki polerowania oraz naprawy samochodów. Na drugim będzie można podziwiać takie auta jak Jaguar XJR o mocy 363 koni mechanicznych oraz Ford Mustang typu fastback z 1969 roku. Na scenie głównej, prowadzonej przez Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego, autora programów „Motoślad” i „Autoportret Ostrego”, pojawią się goście Motowizji – legendy polskiej motoryzacji, bohaterowie serii „Motoikony”, a wśród nich m.in. Włodzimierz Gąsiorek, Błażej Krupa i Tomasz Szczęsny, a także ekspert w temacie samochodów zabytkowych Grzegorz Litwin i inni. 

Motowizja od samego początku była kanałem przyjaznym fanom klasyki motoryzacyjnej. Na naszej antenie obecną są programy poświęcone pojazdom zabytkowym, relacje z zawodów z udziałem samochodów historycznych oraz dokumenty o najwybitniejszych postaciach polskiej motoryzacji i motosportu. Jako pasjonat samochodów zabytkowych nie mogę się już doczekać Warsaw Oldtimer Show – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Targi odbędą się w dniach 11-12 maja, w godzinach 10:00 – 18:00. Bilety kosztują od 40 złotych. Parking dla odwiedzających jest za darmo. Na czas targów uruchomione zostanie bezpłatne połączenie autobusowe. Więcej informacji na stronie www.oldtimerwarsaw.com
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
921
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-10-14 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-15 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-15 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-16 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany