Zrób sobie teatr

fot. www.torun.pl
Choć Teatr im. Wilama Horzycy odwołał majowy Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Kontakt”, twórcy wciąż pozostają w łączności ze swoimi widzami.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Jeszcze nie wiadomo, czy Kontakt pojawi się na mapie kulturalnej tegorocznych wydarzeń. Organizatorzy rozważają organizację imprezy w innym terminie, jednak z powodu skomplikowanej logistyki związanej z koordynacją tego wydarzenia i dynamicznej sytuacji epidemiologicznej trudno dziś o szczegóły. Nieustannie jednak teatr kontaktuje się z miłośnikami sztuk scenicznych za pomocą portali społecznościowych, przede wszystkim na swoim profilu na Facebooku.

W każdy poniedziałek o godz. 18.00 prezentowany jest cykl Poznaj Teatr, podczas którego online można zwiedzić zakamarki budynku. Materiały z wcześniejszych wycieczek wciąż dostępne są dla oglądających.

Za nami też pierwsza wirtualna Niedziela w Teatrze, podczas której aktorka Matylda Podfilipska czytała bajkę i wraz z synem Tymonem pokazywała, jak zrobić instrumenty muzyczne z przedmiotów domowego użytku. Materiał wciąż jest dostępny TUTAJ 

Ruszyła także akcja #ZróbSobieTeatr, w ramach której publikowane są zadania i łamigłówki dla młodszych i nieco starszych. „W sam raz do wykorzystania podczas zabawy, niekoniecznie cichej;) w domu.” – zachęcają twórcy. Autorką grafik jest Nika Tarnowska.

Teatr zachęca również do udziału w plebiscycie na ulubiony spektakl. Głosować można zarówno na aktualne przedstawienia, jak i te, które dawno zeszły z afisza.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
Zamów Tort na Dzień Matki reklama
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany