Zgłoś ofertę pracy

fot. www.torun.pl
Powiatowy Urząd Pracy we współpracy z Centrum Wsparcia Biznesu zachęca lokalnych przedsiębiorców do zgłaszania ofert pracy.
REKLAMA

W ostatnich tygodniach przedsiębiorstwa w naszym mieście musiały zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją w związku ze stanem epidemicznym. Wszystko jednak powoli wraca do normy, a zapotrzebowanie na pracę w niektórych branżach sukcesywnie się zwiększa.

Akcja powiatowego Urzędu Pracy i Centrum Wsparcia Biznesu ma na celu pomoc zarówno osobom szukającym pracy, jak i przedsiębiorcom zmagającym się z niedoborem pracowników. Niektóre firmy nie korzystają z pośrednictwa Powiatowego Urzędu Pracy w Toruniu lub nie wiedzą, jak z tej pomocy skorzystać. Zachęcamy zatem tych, którzy myślą o tworzeniu nowych miejsc pracy, do zgłaszania ofert do Powiatowego Urzędu Pracy w Toruniu.

Centrum Wsparcia Biznesu zadba o to, aby oferty spływały od jak największej liczby przedsiębiorstw, a informacje o naborach dotarły do potencjalnych zainteresowanych. W tym momencie nowych pracowników w Toruniu szuka kilka wiodących firm. Agata Meble do nowo powstającego salonu przy ul. Olsztyńskiej poszukuje m.in. sprzedawców, projektantów, montażystów i magazynierów (oferta - TUTAJ). Ofert od największych w mieście również nie brakuje – w TZMO (oferta) i Nestle (oferta) dostępne są wakaty na różne stanowiska. Zakład Energoelektroniki TWERD zgłasza zapotrzebowanie na elektryków, serwisantów i konstruktorów (oferta). Nowych pracowników szuka również firma Swimer – producent zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji wszelkich płynów (oferta).

Sama procedura zgłoszenia jest bardzo prosta i sprowadza się do wypełnienia dwustronicowego formularza (do pobrania – TUTAJ) oraz przesłania go do PUP w Toruniu na adres: toto@praca.gov.pl. Formularz załączony jest do ściągnięcia poniżej. Informacje szczegółowe: (56) 658 02 02.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-09-19 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-24 15:00
miejsce
KLUB OD NOWA, Toruń, ul. Gagarina 37a
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-01 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany