Zajrzyj na toruńską starówkę

Zarówno mieszkańcy, jak i turyści z okolicznych miejscowości, z utęsknieniem powracają na toruńską starówkę. W wyniku złagodzenia obostrzeń niedługo będzie można również skorzystać z oferty turystycznej przygotowanej przez toruńskich przewodników.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
684
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
  
Urząd Miasta Torunia z Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Toruniu we współpracy z przewodnikami, gastronomami i zarządcami atrakcji turystycznych przygotował pierwszy z cyklu film dedykowany akcji pn. „Zajrzyj na toruńską starówkę”. Akcja ma na celu promocję działalności szeroko rozumianej toruńskiej branży turystycznej, w tym również działalność lokalnych przewodników i przedsiębiorców, których bardzo mocno dotknęła epidemia.

Seria krótkich filmów promocyjnych ma na celu odkrywanie ciekawych miejsc oraz atrakcji turystycznych toruńskiej starówki. Nie zapomniano w nich również o roli, jaką w rozwoju turystycznym naszego miasta pełni gastronomia oraz przewodnicy miejscy, dzięki którym odkrywać możemy tajemnice naszego miasta oraz jego bogatą historię. Projekt ma zachęcić do odwiedzenia centrum miasta, w pierwszej kolejności przez mieszkańców, w ramach  indywidualnych lub rodzinnych spacerów po starówce, w trakcie których w bezpieczny sposób będą mogli skorzystać z wielu czekających na nich usług i atrakcji.

Zachęcamy do śledzenia akcji oraz kolejnych jej odsłon na stronach internetowych https://www.torun.pl/pl/zajrzyj-na-torunska-starowke oraz na profilu Mój Toruń. Niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie i być może zdecyduje się w najbliższym czasie podążyć wytyczonym szlakiem, aby odkrywać ciekawe miejsca i atrakcje Torunia.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
684
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany