Zainwestuj w Toruniu - przegląd ofert

fot. www.torun.pl
Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje przegląd, wybranych z tegorocznej oferty inwestycyjnej, nieruchomości. Tereny te cieszą się sporym zainteresowaniem wśród potencjalnych inwestorów.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
819
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Strefa Inwestycyjno-Logistyczna Toruń Wschód
Jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów w aktualnej ofercie miasta. Został przygotowany z myślą o działalności usługowej, składach czy też magazynach. Jego potencjał dostrzegają kolejne firmy. Zainwestowały tam już Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA, Pannatoni Europe, Inpost, United Beverages oraz PHU Agpol. Tereny w tej lokalizacji zakupiły również Exodus, Pulscenter, MGB Rusztowania, a także Rollstick – firma z branży budowlanej, która już rozpoczęła pierwsze prace.

Dla zainteresowanych inwestorów z sektora MŚP miasto przygotowało w pełni uzbrojone tereny, które zostaną sprzedane w III kwartale 2020 roku. To 5 działek o powierzchni około 2 tys. m kw. każda i kolejne 12 o powierzchni po ok. 5 tys. m kw. Jest też oferta dla większych firm: 6 działek o powierzchni 2,7 ha, 2 nieco większe (3,3 ha i 3,8 ha) oraz coś pod naprawdę duże przedsięwzięcie – kompleks nieruchomości: ok. 18,3 ha.

Obecnie, Centrum Wsparcia Biznesu prowadzi 15 inwestorów zainteresowanych ulokowaniem swojej działalności w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń Wschód.

FILM

Tereny inwestycyjne przy ul. Olsztyńskiej
Biznes przyciąga biznes! W tej lokalizacji pozostały już tylko dwie nieruchomości o łącznej powierzchni około 15 tys. m kw. W czwartym kwartale tego roku ten rejon zmieni swe oblicze – otwarty zostanie salon Agata Meble. To duży inwestor, do którego dołączyły firmy: MGB Rusztowania, Auto Moto Jerzy Celmer oraz Euro-Gaz Sp. z o.o.

FILMTereny inwestycyjne przy ul. Andersa
Inwestorzy coraz częściej lokują swój kapitał po drugiej stronie Wisły. Nic dziwnego, lewobrzeżne tereny inwestycyjne charakteryzują się dobrą lokalizacją, skomunikowaniem z resztą miasta i arteriami wylotowymi, a także pełną infrastrukturą, która pozwala na szybkie rozpoczęcie inwestycji.

Aktualnie w ofercie miasta największym zainteresowaniem cieszą się trzy nieruchomości sąsiadujące z terenami inwestycyjnymi TARR SA. To łącznie ponad 4 hektary, podzielone na 3 działki.Dopuszczalne jest tam prowadzenie działalności usługowo-produkcyjnej, składów i magazynów.Tereny inwestycyjne – ul. Pera Jonssona/Szosa Bydgoska
Bardzo ciekawe tereny inwestycyjne zlokalizowane są przy Szosie Bydgoskiej oraz w pobliżu Motoareny – przy ul. Pera Jonssona. To pięć nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 2 ha. Mogą tutaj powstać obiekty usługowe, składy, magazyny oraz obiekty usługowo-produkcyjne. Teren jest położony przy jednej z głównych arterii i dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta. W pobliżu nieruchomości znajdują się inne obiekty usługowe oraz sportowe. Najbliższy przetarg już w sierpniu 2020 roku.

Tereny inwestycyjne – tzw. osiedle JAR

Ewenement na skalę kraju. Tak kilka lat temu określane były inwestycje na tzw. osiedlu JAR. Rzadkością było wówczas, by w całym kraju tak duże osiedle powstawało od zera i to w takim tempie! W zamyśle miejskich planistów osiedle to łączy funkcje mieszkaniowe, rekreacyjne oraz biznesowe. I właśnie takie nieruchomości zagościły w tegorocznej ofercie inwestycyjnej. Najciekawsze z nich:

  • Keplera 46 – 56 / Heweliusza 13-15B

To nieruchomość o powierzchni ponad 1,4 ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, z dopuszczalnymi usługami, które nie będą kolidować z funkcją mieszkaniową. Z całą pewnością ta oferta spotka się ze sporym zainteresowaniem wśród deweloperów.

  • Keplera 58 / Heweliusza 17

Dwie działki dla biznesu o powierzchni 0,3312 ha oraz 0,3183 ha. Zainteresowani inwestorzy będą mogli tutaj prowadzić działalność usługową.

FILMTeren inwestycyjny – ul. Poznańska 87
Nieczęsto zdarza się, by w miejskiej ofercie pojawiał się teren inwestycyjny w tej lokalizacji. A jednak! Interesująca nieruchomość w centrum Podgórza, ulokowana wśród istniejącej zabudowy. Powierzchnia działki: 0,0514 ha. Funkcja: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z dopuszczalnymi usługami wbudowanymi.


Pełna oferta inwestycyjna miasta Torunia znajduje się w serwisie www.torun.direct.

Strona zawiera szereg materiałów, które z całą pewnością będą pomocne potencjalnym inwestorom. Wśród nich, oprócz szczegółowych ofert: materiały graficzne, mapy, zdjęcia, filmy, a także wirtualny podgląd większości nieruchomości.
Centrum Wsparcia Biznesu oferuje natomiast pomoc i wsparcie w całym procesie inwestycyjnym. Wykwalifikowani specjaliści czuwają nad tym, by inwestowanie w Toruniu było sprawne i efektywne.

Zainwestuj w Toruniu! Zapraszamy do kontaktu!

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
ul. Marii Konopnickiej 13
87-100 Toruń
+ 48 56 611 89 30
kontakt@torun.direct
www.torun.direct

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
819
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-10-04 16:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-08 20:00
miejsce
Lizard King, Toruń, ul. Kopernika 3
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany