Wyróżnienie w konkursie Eko-Orły

fot. www.torun.pl / ze strony WFOŚiGW w Toruniu
Gmina Miasta Toruń otrzymała wyróżnienie w III edycji Konkursu Eko-Orły 2020, ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
REKLAMA

Wyróżnienie przyznano w kategorii Ochrona powietrza - Lider Czystego Powietrza - gmina powyżej 50 tys. mieszkańców. Sytuacja epidemiczna nie pozwoliła niestety na wręczenie go podczas uroczystej gali, jakie organizowane były w latach poprzednich. Okolicznościowy dyplom i list gratulacyjny przesłano pocztą;

Gratulujemy Państwu wyróżnienia w tak prestiżowym wydarzeniu oraz dziękujemy za zaangażowanie w działania na rzecz poprawy stanu środowiska w naszym województwie i zapraszamy do dalszej współpracy – napisał w liście do prezydenta Torunia prezes zarządu WFOŚIGW Ireneusz Stachowiak.

W konkursie brali udział beneficjenci programów funduszu (kategoria Aktywny Beneficjent) oraz samorządy (kategoria Lider Czystego Powietrza). Tegoroczna edycja poświęcona była w całości ochronie powietrza, w związku z podsumowaniem dwóch lat funkcjonowania Programu Czyste Powietrze w województwie kujawsko-pomorskim. Nagrodzono gminy, których mieszkańcy efektywnie włączyli się w realizację programu i do 18.09.2020 r. i podpisali największą liczbę umów o dofinasowanie.

Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem przez Ministra Klimatu i Środowiska Michała Kurtyki.

Aby poznać wszystkich laureatów, przejdź na stronę WFOŚiGW w Toruniu.

Fot. ze strony WFOŚiGW w Toruniu

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-02-12 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-05 19:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany