#wracamydonormalnosci – Toruń Plaza

fot. www.torun.pl
Pandemia koronawirusa dotknęła także centra handlowe, które po drastycznym ograniczeniu działalności wracają do normalności. O tym, w jaki sposób o zdrowie swoich klientów i pracowników dba Toruń Plaza, opowiada dyrektor centrum handlowego Tomasz Kaćkiewicz.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W ramach filmowego cyklu #wracamydonormalnosci Centrum Wsparcia Biznesu odwiedziło centrum handlowe mieszczące się przy ul. Broniewskiego, które wprowadziło szereg rozwiązań, by w dobie pandemii stać się miejscem bezpiecznych zakupów. Na parkingach wprowadzono rekomendację, aby samochody parkować na co drugim miejscu,  pojawiły się dozowniki do dezynfekcji rąk, maty antybakteryjne, naklejki przypominające o utrzymaniu zalecanej odległości i o noszeniu maseczek. W radiowęźle nadawany jest komunikat o zasadach funkcjonowania centrum. W toaletach w dozownikach znajduje się mydło antybakteryjne, pojawiły się też plakaty informacyjne o tym, jak prawidłowo myć dłonie i używać maseczek oraz rękawiczek jednorazowych. W windach i toaletach obowiązuje określona liczba osób, także każdy ze sklepów ma ograniczoną liczbę klientów. Po wejściu do sklepów należy dodatkowo zdezynfekować ręce, robiąc zakupy używać rękawiczek i maseczek. W sklepach funkcjonują przymierzalnie na określonych zasadach (są tam na bieżąco przeprowadzane dezynfekcje), pomieszczenia sanitarne są ozonowane i zwiększono częstotliwość wymiany powietrza. Dezynfekowane są stoły w strefie restauracyjnej, poręcze schodów, klamki, przyciski w windach, ławki, bankomaty. Toruń Plaza  jest też w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno–Epidemiologiczną w Toruniu i na bieżąco monitoruje sytuację w mieście.

#wracamydonormalnosci to specjalny cykl wideo-rozmów z właścicielami firm, którzy opowiadają o tym jak radzą sobie w tej wyjątkowej sytuacji. W sytuacji grożącego firmom kryzysu ma być wsparciem marketingowym dla toruńskich przedsiębiorców.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany