wracamydonormalnosci – Hotel Filmar

Jak branża wraca do normalności - opowiada Katarzyna Małkiewicz z toruńskiego Hotelu Filmar w kolejnym odcinku cyklu realizowanego przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Rynek hotelowy, odpowiedzialny za 12 proc. polskiego PKB, przeżywa dramatyczne chwile. Epidemia koronawirusa spowodowała, że klienci zniknęli z hoteli, odwołane zostały rezerwacje, wydarzenia, konferencje, eventy.

Hotel Filmar, który priorytetowo podchodzi do zdrowia i bezpieczeństwa klientów, wdrożył m.in. plan #BezpiecznyGośćWFilmarze, który wprowadził najwyższe standardy w kwestii higieny i organizacji pracy. Obowiązuje m.in. pomiar temperatury (bezdotykowy termometr) przy wejściu, dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu, w holu recepcyjnym przy windach. Kilkanaście razy na dobę dezynfekowane są klamki, przyciski, włączniki, karty i klucze do pokoi, terminale płatnicze, kanapy, wózki bagażowe. Pokoje poddawane są 48-godzinnej kwarantannie.  Filmar stosuje wszystkie wytyczne wprowadzone przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS w trakcie epidemii COVID-19.

Rynkowe rozwiązania na czas kryzysu, społeczna odpowiedzialność biznesu, komunikacja z klientem podczas pandemii, marketing w sieci w czasie zarazy. Centrum Wsparcia Biznesu realizuje specjalny cykl wideorozmów z toruńskimi przedsiębiorcami, którzy opowiadają o tym jak ich firmy wracają do normalności. Skutki finansowe spowodowane pandemią odczują zarówno wielkie korporacje, jak i mali przedsiębiorcy. Nic więc dziwnego, że większość z nich próbuje ratować sytuację począwszy od wprowadzania nowych, dostosowanych do aktualnej sytuacji produktów, aż po przeniesienie biznesu do internetu i ruchy wizerunkowe. W aktualnej rzeczywistości grożącego firmom kryzysu cykl #wracamydonormalnosci ma być wsparciem marketingowym dla toruńskich przedsiębiorców.  

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany