Trwa budowa salonu Agata

fot. www.torun.pl
Sieć salonów Agata jesienią 2019 r. rozpoczęła nową inwestycję w Toruniu. Budowa sklepu przebiega zgodnie z założonymi planami. Zakończono już pierwsze prace związane z przebudową skrzyżowania na ul. Olsztyńskiej.
REKLAMA

Kolejny na mapie Polski i pierwszy w Toruniu salon sieci Agata powstanie przy ul. Olsztyńskiej. Przedstawiciele firmy informują, że budynek zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2020 r. Generalnym wykonawcą jest sam inwestor.

Realizacja budowy nowego salonu Agata przebiega zgodnie z planami. Zakończone zostały prace związane z asfaltowaniem skrzyżowania na ul. Olsztyńskiej. Kolejny etap to uzupełnienie oświetlenia i sygnalizacji oraz wykonanie oznakowania tras. Zakończony został również montaż prefabrykatów na całym obiekcie oraz konstrukcji stalowej na części sklepowej. Ponadto wykonano już część prac związanych z przygotowaniem parkingów i dróg wewnętrznych.

Nowy salon Agata będzie miał 12 308 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. W ramach inwestycji powstanie także parking na 368 miejsc. Obiekt będzie wyposażony w ruchome schody oraz windę przystosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Firma odpowiada także za utwardzenie dróg dojazdowych, placu oraz chodnika i terenów zielonych wokół salonu.

Agata SA to wiodący dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 28 wielkopowierzchniowych salonów, firma rozwija także prężnie kanał sprzedaży e-commerce. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany