Tereny rekreacyjne przy ul. Polnej

fot. www.torun.pl
Rozpoczynamy konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania terenów położonych przy ul. Polnej, w okolicach ulic: Fieldorfa „Nila”, Strehla, Niepokólczyckiego, Piwnika.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Teren przy ulicy Polnej to obszar o powierzchni ok. 1 ha zlokalizowany w północno-środkowej części Torunia. Obecnie rosną tam trawy, niewielkie drzewa oraz krzewy. Od pewnego czasu do Urzędu Miasta docierają uwagi od mieszkańców, że przydałoby się zagospodarować ten teren tak, aby służył lokalnej społeczności.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego może on zostać przeznaczony na urządzenie zieleni o funkcji rekreacyjnej i izolacyjnej. Dopuszcza się tu również m.in.: budowę obiektów małej architektury oraz obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej.

Razem z mieszkańcami chcemy zastanowić się w jaki sposób urządzić teren przy ulicy Polnej, w okolicach ulic: Fieldorfa „Nila”, Strehla, Niepokólczyckiego, Piwnika, tak żeby stał się miejscem, z którego chętnie będą oni korzystać.

Zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których projektować będziemy wspólną przestrzeń. Do tego celu wykorzystamy specjalnie przygotowane mapy terenu, na które nanosić będziemy propozycje zagospodarowania.

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach przyjdź na spotkanie  - 22 października 2019 r. o godz. 18.00 w Kawiarni „BEZA”, ul. Polna 7b. 

Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, a chcesz mieć swój udział w urządzaniu terenu przy ul. Polnej napisz do nas na adres: konsultacje@um.torun.pl. Na uwagi oraz opinie czekamy do 12 listopada 2019 r.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
595
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany