Tak się robi biznes w Toruniu! Magda Foeller Studio

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu przedstawia kobietę sukcesu Magdę Foeller. Właścicielka Magda Foeller Studio, w kolejnym odcinku cyklu „Tak się robi biznes w Toruniu!" opowiada m.in o metodzie EMS, o tym, że zdrowe ciało pomaga w prowadzeniu biznesu i przyszłości branży treningu personalnego.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
681
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Cykl „Tak się robi biznes w Toruniu!” to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają, w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmeni wyjaśniają, jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów.  

Magda Foeller Studio działa w Toruniu przy Szosie Chełmińskiej 169. W ofercie jest m.in. trening personalny w specjalnym kombinezonie, który wysyłając impuls elektryczny równocześnie do 9 partii mięśniowych, czyni trening bardziej efektywny w krótszej jednostce czasowej. Klienci cenią sobie trening EMS na szybką poprawę kondycji – ćwiczenia w kombinezonie EMS stymulują wszystkie największe partie mięśniowe, a wydolność wzrasta.

Magda Foeller, trener personalny, właścicielka prestiżowego studia treningów personalnych, jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, autorką wizerunkowego programu szkoleniowego dla firm Biznes Fitness. Systematycznie występuje jako ekspert w programach telewizyjnych, radiowych oraz na ogólnopolskich konferencjach.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
681
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany