Starówka Mistrzów - Zakład Jubilerski W. M. Dahm

fot. www.torun.pl
Blisko 50 lat w zawodzie, od zawsze na Starówce. Pracownia złotnicza Wojciecha i Mariana Dahmów z ul. Mostowej to miejsce, które torunianie cenią za solidność, niezawodność i najwyższą jakość usług i produktów. Poznajcie kolejnego bohatera cyklu „Starówka Mistrzów”.
REKLAMA

Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje fachowców, artystów, firmy, usługodawców i zakłady rzemieślnicze, które działają na toruńskiej starówce i wyróżniają się oryginalnością, rzetelnością, ciekawą atmosferą i rozwijaniem najlepszych tradycji rzemiosła, usług i gastronomii na toruńskiej starówce. - Chcemy w ten sposób wesprzeć marketingowo mikro i małych przedsiębiorców z zespołu staromiejskiego – usługodawców i rzemieślników, którzy prowadzą swe warsztaty i firmy na Starym Mieście od lat, a często nawet od pokoleńpodkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Pracownia jubilerska Wojciecha i Mariana Dahmów istnieje w Toruniu od blisko 50 lat. Biżuteria to dla nich piękno, tradycja, elegancja oraz pasja tworzenia rzeczy niezwykłych. Bracia specjalizują się w biżuterii złotej i srebrnej. W ofercie posiadają szeroki wachlarz obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych. Świadczą też usługi renowacji starej biżuterii, lutowania łańcuszków, naprawy kolczyków, powiększania i zmniejszania pierścionków, grawerowania napisów wewnątrz obrączek, Firma znajduje się przy ul. Mostowej od 1974 roku i zajmuje się również wyceną i skupem złota. Specjalizacja zakładu to wytwarzanie obrączek ślubnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu złotnicy są w stanie zaoferować obrączki w wielu wzorach i jako ich wytwórcy - w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferują wiele własnych unikalnych wzorów, wykonują również obrączki na indywidualne zamówienie.

Do udziału w projekcie „Starówka Mistrzów” zaproszono przedsiębiorców z różnych branż: tatuażystów, złotników, barberów, antykwariuszy, artystów, baristów. Każdy z odcinków cyklu poświęcony jest innej działalności i promuje rozwijanie dobrych tradycji rzemiosła, usług i gastronomii na toruńskiej starówce. To podkreślenie tego za co torunianie ich cenią: solidność, niezawodność, rzetelność i najwyższą jakość usług lub produktów.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
18299
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany